Tasuta Mängud

Charlie pardi

Mängu loomade

Charlie pardi

Charlie pardi Hinnang: 6/10

Charlie pardi mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Charlie.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 204116 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 25350 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 204116 korda
Charlie pardi

Määra part on sõita kõikidel tasanditel. Mis nooleklahve duck viib läbi metsa maastik igal ekraanil. Ülejäänud loomad on vaenlasi ja tappa meie kangelane. Just touch võib sind tappa. Võite hüpata loomad lõpetada neid ja saate ka hüpata suurem. Seal on teemandid ja kuldmünte, mida saate teha, et saada lisapunkte iga mängu. Iga tase on veidi raskem.Väga lõbus ja sõltuvust tekitav mäng. Tärganud meie sõber parte ja koguda kulda kui võimalik. Run ja hüpata kaudu tase, kogub võimu ups ja proovige jääda. Juhised: püüame jõuda lõpuks igal tasandil, koguda münte ja teemante ja hüppamine peal vaenlasi tappa neid.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Charlie pardi oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega Charlie pardi. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Charlie pardi ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng Charlie pardi on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Charlie pardi et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Charlie pardi
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!

piimane Tasuta ►

Piimane

6
6 / 10 - 3834 häält
Mängitud
59670
korda

Piim lehmad, enne kui nad saavad liiga täis ja plahvatada!