Tasuta Mängud

3D Küülik Hüpped

Mängu loomade

3d küülik hüpped

3D Küülik Hüpped Hinnang: 6/10

3d küülik hüpped mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis 3D mäng sa lihtsalt pead määratud eesmärgi kohapeal igal tasandil. Te mängida roosa jänes on roosa maailma. Sa pead läbima palju takistusi ja vältida kukkumist ära platvormidele. Kasuta nooli, et suunata jänku ja tühikut hüppamiseks. Kui vajutate seda kaks korda, siis hüppavad kaks korda, nii, et sa seda ülaosas hüpata. Samuti, kui paned yourslef vastu seina, siis on võimalik ronida see, et võti.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6538 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 30 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6538 korda
3D Küülik Hüpped

3D arvutigraafika on graafika, mis kasutavad kolmemõõtmeline kujutis geomeetrilised andmed, mis on arvutisse salvestatud eesmärgil täidab arvutuste ja muudab 2D pilti.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega 3D Küülik Hüpped oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Loomade flash mäng nimega 3D Küülik Hüpped. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega 3D Küülik Hüpped ja see on seotud Loomade. Meie uus mäng 3D Küülik Hüpped on üks parimaid mänge Loomade leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega 3D Küülik Hüpped et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

3D Küülik Hüpped
TAGASI

Loomade enim mängitud mängud

Charlie pardi Tasuta ►

Charlie pardi

6
6 / 10 - 25350 häält
Mängitud
204116
korda

Juhised: Püüa jõuda lõpuni igal tasandil, koguda münte ja teemante. Sa pead ületada kõik takistused. Hüpped vaenlasi tapad. Platvorm mäng, mis funktsioone armas pardi nimega Charlie. Run ja hüpata kaudu tase, ostke relvi ja püüdma ellu jääda. Sa pead minema metsa, kus loomadel on jälitama ja ründavad sind nagu konnad või mesilased. Proovi teisi loomi ei puutu ja põhjani ekraani. Koguge kõik auhinnad saate igal tasandil. Mario stiilis platvorm mäng umbes armas pardi nimega Cha ...

pull vs lehm Tasuta ►

Pull vs lehm

4
4 / 10 - 8394 häält
Mängitud
136451
korda

Looma teie valikust (lehm või pull) konkureerib teiste on leiva söömine konkurentsi. Aita oma võistleja võita klikkides nii kiiresti kui võimalik vasakul nuppu hiire ...

tilluke piraaja Tasuta ►

Tilluke piraaja

6
6 / 10 - 8138 häält
Mängitud
80409
korda

Sa oled väike piraaja, kuid mitte liiga pikk! Tavoitteenasi on ujuda ümber ja süüa nii palju kala vähe kui võimalik, et lõpuks kasvada suur piraaja. Olge ettevaatlik mitte saada püütud kala suurem, kuna nad ei ole mingit probleemi söömine teid. Õnn kaasa!