Tasuta Mängud

Pane loomad paarikaupa

Mängu laste

Pane loomad paarikaupa

Pane loomad paarikaupa Hinnang: 7/10

Pane loomad paarikaupa mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kids mäng, kus pead klikkima kaks kaarti sama loom ja on üksteise kõrval. Kui pilu on võimalik ka. Ei saa klõpsata kui teil on diagonaali. Eesmärgiks on, et kõik kaardid on kadunud. Lähete eemaldamist ning uute nendevaheline ruum jõuad, mis ei ole koos, kuid selle lähedal. Miks sa ei usu, et liin on läbi kirjas, peab olema kõrval või läbi õhu. Lihtne ja sõltuvust tekitav mäng lastele.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8885 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 18 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8885 korda
Pane loomad paarikaupa

Game klõpsates kaarte sama looma jooksul paare. Sa pead olema ettevaatlik, sest seal on mõned, kes ei tõmbaks oma tähelepanu. Nad on sama värvi ja teised sarnaselt. Sa pead olema väga kiire hiirega. Sa pead otsima kaugelt joonistel, nii et saate eemaldada kõik kaardid nii kiiresti kui võimalik. Funny loomad, lapsed meeldi. See on lihtne tegevus, mis aitab pöörata tähelepanu detailidele.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Pane loomad paarikaupa oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Pane loomad paarikaupa. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Pane loomad paarikaupa ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Pane loomad paarikaupa on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Pane loomad paarikaupa et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Pane loomad paarikaupa
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116398
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.