Tasuta Mängud

multifilmide kangelased

Mängu laste

Multifilmide kangelased

Multifilmide kangelased Hinnang: 4/10

Multifilmide kangelased mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Matching mäng kaarti sama märki. Vajuta täht ja teine ​​sama laadi nende kõrvaldamiseks.Kaardid peavad olema sama iseloomuga ja on üksteise kõrval.Rohkem paari tähemärki enne stardi võita, mäng on muuta see ära minema nii palju kaarte kui võimalik.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 22456 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 2392 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 22456 korda
multifilmide kangelased

Vajuta kahte sarnast plaadid koomiks iseloomu nende kõrvaldamiseks, kuid nende ühendav liin võib olla ainult 2 nurka või vähem. Sa pead eemaldama kõik plaadid lühikese aja jooksul. See on nii lihtne! Juhised: mängida hiirt! Mäng read teha omamoodi, kellel on samad tegelased animafilme. Piilupart Donald, Paavo, Tom ja Jerry, välk McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Batman, Shrek ja muud animeeritud tähemärki kirja vormis.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega multifilmide kangelased oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega multifilmide kangelased. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega multifilmide kangelased ja see on seotud Laste. Meie uus mäng multifilmide kangelased on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega multifilmide kangelased et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

multifilmide kangelased
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116399
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.