Tasuta Mängud

Mäletad sumin

Mängu laste

Mäletad sumin

Mäletad sumin Hinnang: 5/10

Mäletad sumin mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Visuaalne mälu mäng laste jaoks. Sa pead järgima sumin jada ja korrake seda. Kasutage oma mälu mäleta, et on sumin. Juhised: kasutada vasakut nuppu hiirega teha sumin oma karune sõbrad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 17741 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 766 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 17741 korda
Mäletad sumin

Mäletad sumin, mälu, jadatsükli karune, sumin, pidage meeles, didaktiline, visuaalne mälu,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mäletad sumin oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Mäletad sumin. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mäletad sumin ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Mäletad sumin on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mäletad sumin et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mäletad sumin
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116700
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
108059
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81277
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.