Tasuta Mängud

Värvi lõvi värve

Mängu laste

Värvi lõvi värve

Värvi lõvi värve Hinnang: 3/10

Värvi lõvi värve mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Komplekt värvikas värvi metsloom. Selles hariv mäng saate joonistada värvilõvikuningas džungel. Vali värvid pintsliga ja kliki lõvi soovite, et toon värvimine, kogu ala värvitud et värvi. Juhised: kasutage hiirt, et värv pildil koos pintsliga. Kliki värvi ja siislõvi. Võite joonistada kõiki värve, mida soovid. Kas sa värvi realistlikult, kui nad tegelikult on ja siis loominguliselt, kõik värvid, mida soovid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 36545 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 2810 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 36545 korda
Värvi lõvi värve

Lõvi onkuningas džungel, loom, kes on püramiidi tipus toiduahelas. Selles värvimine mäng peadlõvi maalida kõik värvid, et teil väljendada oma loovust. Te saate kasutada oma kujutlusvõimet ja püüa olla realistlik ja et lõpptulemus välja nagu tõeline asi. Ilusat palett toonid kasutada. Pintsliga saab maalida palett ja klikivaldkonnaslooma värvilisena. Lions on lemmik loom lastele, filme ja dokumentaalfilme. Muidugi sulle meeldiblastele seda mängu, mis võimaldab neil arendada oma suutlikkust.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Värvi lõvi värve oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Värvi lõvi värve. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Värvi lõvi värve ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Värvi lõvi värve on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Värvi lõvi värve et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Värvi lõvi värve
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116399
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.