Tasuta Mängud

Lendavad Kasti

Mängu laste

Lendavad kasti

Lendavad Kasti Hinnang: 6/10

Lendavad kasti mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Peategelane selles tasuta internetis mäng hüppab ülemise kaldtee koos oma kasti ja kilekott, mida ta kasutab nagu langevari. Sa pead proovige saada nii palju kui võimalik, ja siis sa ei teeni skoor ja raha, et osta versiooniuuendusi nagu kiivrid, uus langevarjud ja täiendusi, mis aitavad teil saada kaugemale oma hüppeid. Võite saata oma skoor.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8778 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 140 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8778 korda
Lendavad Kasti

Mäng lendavad kasti. Hüppas puidust platvormi, poiss on hüpata nii palju kui ta purki ja maa kilekotti nagu langevari. Kui me oleme vähe, midagi oli kasulik mängida, kui me paneme oma mõtetes ta.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Lendavad Kasti oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Lendavad Kasti. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Lendavad Kasti ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Lendavad Kasti on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Lendavad Kasti et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Lendavad Kasti
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116399
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.