Tasuta Mängud

Tee sõnad tähtedega

Mängu laste

Tee sõnad tähtedega

Tee sõnad tähtedega Hinnang: 5/10

Tee sõnad tähtedega mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 116384 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 16146 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 116384 korda
Tee sõnad tähtedega

Mäng harjutada inglise keelt. See tegevus võib kasutada praktiseerida oma tasemel selles keeles. Teil on kasutada tähti, mida pakume, et luua kõikvõimalikke ingliskeelseid sõnu. Pane kõik selleks, ja vajutage nuppu, et kontrollida koos. Vaadake, kui teil on õigus ja siis saab hakata looma uue võimaliku sõna. Haridus mäng väga huvitav. Samuti on väga lõbus ja sõltuvust. Kui olete alustanud mängidessõnastik sa ei suudaks peatada pannes tähti üksteise järel, et luua kombinatsioone.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tee sõnad tähtedega oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Tee sõnad tähtedega. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tee sõnad tähtedega ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Tee sõnad tähtedega on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tee sõnad tähtedega et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tee sõnad tähtedega
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107738
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81020
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.

Värvimine Tasuta ►

Värvimine

5
5 / 10 - 9352 häält
Mängitud
53673
korda

Jänku maali mäng. Juhised: klõpsa ja lohista oma pintsel valida maalrirullid ja värvi pilt.