Tasuta Mängud

juhitud ja hüpata

Mängu laste

Juhitud ja hüpata

Juhitud ja hüpata Hinnang: 4/10

Juhitud ja hüpata mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tee oma tee lõppu tase läbi ukse ilma langemist augud ja naelu ja ilma purustatud liikudes plokke. Juhised: ringi liikuda, kasutades nooleklahve ja hüpata kasutades Tühikuklahv.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 16414 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 1732 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 16414 korda
juhitud ja hüpata

hüpata, siis käivitada, reklaamleht, platvorm naelu, plokid,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega juhitud ja hüpata oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega juhitud ja hüpata. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega juhitud ja hüpata ja see on seotud Laste. Meie uus mäng juhitud ja hüpata on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega juhitud ja hüpata et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

juhitud ja hüpata
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116700
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
108059
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81277
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.