Tasuta Mängud

Emotikonid on hüpped

Mängu laste

Emotikonid on hüpped

Emotikonid on hüpped Hinnang: 3/10

Emotikonid on hüpped mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Lihtne mäng lastele (ja mitte nii noor), kus sa pead leidma koht värvi soovitate. Igal ekraanil emotikone hüpped ja hõlmab punkti sama värvi, mis on veel peidab ilmuvad. Sa pead leidma statsionaarne punkt igal ekraanil liikuda järgmisele. See on lihtne ja lõbus tegevus, mis nõuab teil pöörata suurt tähelepanu iga detail, et leida koht.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6097 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 14 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6097 korda
Emotikonid on hüpped

Maailm täis värvikaid emotikone hüpped. Need viitavad värv, mis on veel peidus. Sa pead vaatama üle ekraani, et leida, et väike asi, mis ei liigu. See on lihtne, väga soovitatav tegevus lastele. Aga see on tema probleem on, mis teeb ta nii lõbus. Leia, mis on peidetud lehel. Leidke veel punkti vahel emotikonid hüppas üle kogu ekraani värvi.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Emotikonid on hüpped oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Emotikonid on hüpped. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Emotikonid on hüpped ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Emotikonid on hüpped on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Emotikonid on hüpped et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Emotikonid on hüpped
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116399
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.