Tasuta Mängud

Punane ja Sinine Seened

Mängu laste

Punane ja sinine seened

Punane ja Sinine Seened Hinnang: 5/10

Punane ja sinine seened mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sel naljakas ja sõltuvust tekitav mäng, näete vähe punane ratsutamine kapuuts ülemise osa ekraanist ja alumine osa ekraanil, muud vähe punane ratsutamine Hood sinise kapuutsiga. vähe punane ratsutamine kapuuts on püüda sinine seente ja sinine kapuutsiga üks peab teolt seeni. Kui üks mängija saagi seeni sama värvi, sa kaotad elu. Kasutage nooleklahve. vähe punane ratsutamine kapuuts on üks kuulsamaid klassikalisi muinasjutte.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 16168 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 1006 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 16168 korda
Punane ja Sinine Seened

klassikaline jutustused, saagi seeni, ratsutamine kapuuts,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Punane ja Sinine Seened oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laste flash mäng nimega Punane ja Sinine Seened. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Punane ja Sinine Seened ja see on seotud Laste. Meie uus mäng Punane ja Sinine Seened on üks parimaid mänge Laste leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Punane ja Sinine Seened et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Punane ja Sinine Seened
TAGASI

Laste enim mängitud mängud

Tee sõnad tähtedega Tasuta ►

Tee sõnad tähtedega

5
5 / 10 - 16146 häält
Mängitud
116399
korda

Määra ühendada tähte luua sõnu. Sa pead olema inglise sõnavara mängida selle keele mäng. Siin on rida tähti jooksul ruudud, kui etturidmängus. Sa pead panema need kiibid selleks, et moodustada sõna, mis on olemas. Onmitmeid võimalusi näidatudülemises vasakus. Seal näed, et sa lahendatud ja olete lahkunud. Pane kõik tähed, et moodustada sõna ja anda kontroll, et näha, kas te olete teinud õige kombinatsioon.

Shin Chan tee 2 Tasuta ►

Shin chan tee 2

5
5 / 10 - 15000 häält
Mängitud
107752
korda

See on mäng Shin Chan fänni. Kui teile meeldis esimese osa katse seda rohkem võimalusi kohandamisse. Kasuta hiirt, et teha Shin-Chan iseloomu.

moe eest hiirtel Tasuta ►

Moe eest hiirtel

4
4 / 10 - 5294 häält
Mängitud
81027
korda

Selles mängus saad riietuda need armsad hiired Walt Disney, Miki ja Minni, ja seega valida riideid, mida sa pead kandma. Nautige seda sobitamise mäng riided näha, kas te võite olla moodne! Sa pead olema lõpule oma garderoob. Ülikond kõigile, kingad, püksid, kleidid ja muidugi üksikasjad meik. Lisaks saad ka muuta scenery ja lilled, õhupallid ja liblikad. Klassikaline rõivad lemmik tegelased lapsi kogu aeg.Väga lihtne mäng lastele valmis maja.