Tasuta Mängud

Tulistada Plokid

Mängu laskmine

Tulistada plokid

Tulistada Plokid Hinnang: 7/10

Tulistada plokid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Lohista laser kahur piiratud ala siluett, mis aitavad teil. Vajutage katiku nuppu, et tulekahju suurtükid. Laserid hävitada sinine plokid, kuid mitte hävitada mustade lehtedega või tähed. Hävita kõik mis kannavad tähti ja lõpetada tasandil. See on lihtne ja sõltuvust tekitav mäng. Mäng: Tulistama värvilise plokid neid hävitada ja tähed langevad, sa pead hävitama kõik värvi plokid, et vabastada tähtede kõige vähem kaadrid, et liikuda järgmisele ekraanile ja minna avamiseks tasanditel.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6236 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6236 korda
Tulistada Plokid

Lohista laser kahur et kirjeldatud ala. Vajutage tulekahju nuppu, et tulistada kahur. Laserid hävitada sinine plokid, kuid ei hävita ennast. Hävitada tähte lõpeb tasandil.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tulistada Plokid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laskmine flash mäng nimega Tulistada Plokid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tulistada Plokid ja see on seotud Laskmine. Meie uus mäng Tulistada Plokid on üks parimaid mänge Laskmine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tulistada Plokid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tulistada Plokid
TAGASI

Laskmine enim mängitud mängud

sihtmärk veeretaja Tasuta ►

Sihtmärk veeretaja

6
6 / 10 - 11152 häält
Mängitud
111732
korda

sihtmärk veeretaja on hea shooting mängu võib harjutada oma eesmärki. võrsest sihte, sest nad liiguvad edasi. Löö nii palju osad keha kui saate enne eesmärke saavutada lõpuks on jälgida. teine kehaosad on väärt kogust punkti. Et Asendusostu vajutage Tühikuklahv või klõpsa AMMO baar mängu. Lase see tuled lisapunkti!

renditud röövel 2 Tasuta ►

Renditud röövel 2

6
6 / 10 - 7800 häält
Mängitud
60700
korda

Te olete renditud röövel. Mine väikese ajaga Palkkamurhaaja ettevõtte palgamõrvar ja Palkkamurhaaja 2.

Mech sõjad Tasuta ►

Mech sõjad

7
7 / 10 - 2562 häält
Mängitud
42775
korda

See on aastal 2199, ja maailma suurima meelelahutus, sport on "mech sõjad". Sul on uus mech piloot, ja sa tahad etch oma nime ajaloos. Minna seda!