Tasuta Mängud

Tapmine Sõrmede

Mängu laskmine

Tapmine sõrmede

Tapmine Sõrmede Hinnang: 6/10

Tapmine sõrmede mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See mäng on kaks eesmärki: kaitsta Massive Attack teie vaenlased, mis on sõrmede ja tappa. Nagu mängu edenedes, mäng on raskem ja rohkem vaenlasi ründavad sind. Et kaitsta sind, sa pead olema võimeline avada relvade ja uuendada kiirust, ulatust ja mõned strateegiad. Sa nooleklahvide või kirja W (kuni), S (alla), (vasakul) ja D (paremale) kõrvaletõrjumine ja sa impulsi vasakut nuppu hiirega tulistada. Teritama teie eesmärk ja tulistada nii palju sõrmi kui võimalik, et võita mäng.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8971 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 182 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8971 korda
Tapmine Sõrmede

See shooting mäng, mille peategelane on jänes paik üks silm. Laskmine mängud on väga erinevaid relvi saadaval. Selles mängus saab osta igasuguseid relvi, et võidelda vaenlased. On olemas võimas relvade ja mitut liiki lõhkeaineid, nagu pommid, dünamiidi või kaevandustest. Ikka, sa pead olema väga refleksid ja krapsakas vältida rünnakuid sõrmede vaenlased ei saa viga.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tapmine Sõrmede oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Laskmine flash mäng nimega Tapmine Sõrmede. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tapmine Sõrmede ja see on seotud Laskmine. Meie uus mäng Tapmine Sõrmede on üks parimaid mänge Laskmine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tapmine Sõrmede et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tapmine Sõrmede
TAGASI

Laskmine enim mängitud mängud

sihtmärk veeretaja Tasuta ►

Sihtmärk veeretaja

6
6 / 10 - 11152 häält
Mängitud
111755
korda

sihtmärk veeretaja on hea shooting mängu võib harjutada oma eesmärki. võrsest sihte, sest nad liiguvad edasi. Löö nii palju osad keha kui saate enne eesmärke saavutada lõpuks on jälgida. teine kehaosad on väärt kogust punkti. Et Asendusostu vajutage Tühikuklahv või klõpsa AMMO baar mängu. Lase see tuled lisapunkti!

renditud röövel 2 Tasuta ►

Renditud röövel 2

6
6 / 10 - 7800 häält
Mängitud
60722
korda

Te olete renditud röövel. Mine väikese ajaga Palkkamurhaaja ettevõtte palgamõrvar ja Palkkamurhaaja 2.

Mech sõjad Tasuta ►

Mech sõjad

7
7 / 10 - 2562 häält
Mängitud
42796
korda

See on aastal 2199, ja maailma suurima meelelahutus, sport on "mech sõjad". Sul on uus mech piloot, ja sa tahad etch oma nime ajaloos. Minna seda!