Tasuta Mängud

Laevade

Mängida laevade mängud

Laevade Mängud

Laevade mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Laevade mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud laevade mäng

Karavell Christopher Columbus

 karavell christopher columbus mäng Tasuta ►

Selles mängus sa pead võrrelda kaks pilti ühe laevade Columbus ja kakskümmend leida nendevahelisi erinevusi. Leida erinevusi, klõpsad hiire kohas, kus näed erinevust ja see on märgistatud. Sa hiire liigutamiseks liikuge ekraanil ja klõpsates hiire vasakut nuppu, kui te leiate erinevuse.Mäng spot erinevusi üks kuulsamaid laevu kogu aeg. Ch ... Loe edasi

Laevade tasuta mängud mängida tasuta eesti laevade tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta laevade mängud

Uus laevade

Laevade

Mängi tasuta Online Mängud eesti. On palju tüüpi laevade ja kutsuvad neid laevu, mis sõidavad merede või jõgede.Sõidukeid, mis hõljuvad. Alati on olemas olnud, juba antiikajast alates. Neid kasutatakse kaubaveoks või inimesi ühest kohast teise, sest majanduse, turismi, nagu Cruise. Neid kasutatakse kalastamiseks kui kalapaate. Huvitegevus nagu purjetamine. Sõjalaevad on väga võimas sõjaväerelvade nagu lennukikandjate või pommitamine. Mängud sõjalaevad ja piraat laevad. Reisida see transport on üks kasutada oma suure võimsusega.Sõjalis-klassi sõjalaeva väga oluline, et igal riigil on oma mereväe.

laevade Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta laevade flash mängud. See kategooria on seotud mängud allveelaevad on laevu mere all, mis ei lähe vee all. laevad on klassifitseeritud vastavalt nende kasutamise, mis võib ulatuda teaduslik et kommerts-, militaar-, spordi-, puhke-, turismi-ja paljud teised. mängud navigeerida, kui soovid olla madrus, need on parimad tegevust. pilot laev nagu tõeline kapten, kes seilab meredel. kiirustamise paadid, purjepaadid tuuleenergiat, mere kruiisid koos tuhanded reisijad, lahingud, rünnakud vaenlased ja muud tegevused, mida saate teha.sadam, kus laevad peatada. kontrollige ankur kui olete sirvimise lõpetanud.. Siit leiad laevade tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus laevade mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. laevade päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.