Tasuta Mängud

Ostukorv kõrgahjugaas

Mängu korvpalli

Ostukorv kõrgahjugaas

Ostukorv kõrgahjugaas Hinnang: 6/10

Ostukorv kõrgahjugaas mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Väike korvpalli mini-mängu. Tulista palli juurde Hoop nii palju kordi, kui saab ühe minuti jooksul, või skoor, kuna paljud kaadrid kui saate välja 100.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 17911 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1394 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 17911 korda
Ostukorv kõrgahjugaas

korv kõrgahjugaas, kuulid Raudteerööpad, korv,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ostukorv kõrgahjugaas oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Korvpalli flash mäng nimega Ostukorv kõrgahjugaas. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ostukorv kõrgahjugaas ja see on seotud Korvpalli. Meie uus mäng Ostukorv kõrgahjugaas on üks parimaid mänge Korvpalli leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ostukorv kõrgahjugaas et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ostukorv kõrgahjugaas
TAGASI

Korvpalli enim mängitud mängud

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli Tasuta ►

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli

4
4 / 10 - 5440 häält
Mängitud
40737
korda

Sa Pinnata koolist kooli ja oled läinud korvpalli laagris tapetoida välja. Noh, sa nägu korvis ning nad peavad suutma Kasta peate kontrollida kiirust ja täpsust. Kiiruse kontrolli Tühikuklahv, baar jõud on paremal pool ekraani. Kui olete saavutanud vajaliku jõuga. Sul on kontrollida täpsust vajutades nuppu hiire õigel ajal, nii horisontaalselt kui vertikaalselt koos kera on korvis. Siis saab käivitada pall ... ja vaata, mis juhtus.

Korvpall Laskmine Tasuta ►

Korvpall laskmine

5
5 / 10 - 2928 häält
Mängitud
38009
korda

Kas sulle meeldib korvpall? Kas sa tahtsid visata pallid korvi? Selles mängus pead sa veeretama kahekohalist ja kolmekohalist. Kui põrkad punkti minna teile, kuid kui te ei pane punktid on, et vastulause meeskond. Kasuta hiire vasakut nuppu visata pall. Move üle võrdsed ja proovige visata pall kõikjal asemele. Võite tulistada iga nurga alt ja asukoht. Sa pead proovige saada nii palju korve kui võimalik edasi järgmisele tasandile. Mängu tuleb kõigi korvpalli austajatele. Oled sa hea las ...

Praktikad Korvpall Tasuta ►

Praktikad korvpall

5
5 / 10 - 2166 häält
Mängitud
36014
korda

Arvad, et oled hea korvpallur?Komplekt erinevate erialade korvpall. Visata pall vastu korvi kasutades hiirt. Hiirega arvutab trajektoori palli. Vajuta üles ehitada tugevus ja saada palli korvi.Komplekt arvutamiseks ja täpsus tegemise korvi. Kui teil on hea eesmärk, siin saab harjutada sport. Sul on erinevaid võimalusi, kuidas mängida erinevaid mängu transpordiliigid. Eesmärk ja tulistada täpselt, et saada nii palju punkte kui võimalik, sest korvpallur.