Tasuta Mängud

Korvis ja Te

Mängu korvpalli

Korvis ja te

Korvis ja Te Hinnang: 5/10

Korvis ja te mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Palli kontrolli. Püüa saada nii palju korve kui saate enne aeg otsa. Palli saab juhtida hiirega: Võite liikuda ekraanil palli üles ja alla liikumiseks ja vasakult paremale. Ära pane palli kaotamata, ei karistata, aga kui juhuslikult palli läbib korvi vastassuunas sa lahutama üks punkt. Sa pead palli korvi läbida silma ja öelda punkti. Aga see on raske ülesanne, et pall põrkab väga lihtsalt kursor ja ekraan. Püüa saada kõik võimalikud korvid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 16224 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 778 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 16224 korda
Korvis ja Te

Kas sulle meeldib korvpall? sport saada pall korvi selles mängus on raskendatud, sest pall kipub põrgatama ümber ekraani. Sa ei kontrolli kursori ja palli saada korv ja saada punkte. Korvpall on meeskond sport, mida mängitakse kohtusse, kus sportlased peavad tootemarki et vastandid võrra korraga. Mõned neist korvpallurid on tõelised tähed. Selles mängus sa lähed, et oleks võimalik praktiseerida oma oskusi ja teie kontrolli, et saada rohkem punkte kui keegi teine. Mängi ja nautida seda mängu tasuta korvpall.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Korvis ja Te oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Korvpalli flash mäng nimega Korvis ja Te. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Korvis ja Te ja see on seotud Korvpalli. Meie uus mäng Korvis ja Te on üks parimaid mänge Korvpalli leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Korvis ja Te et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Korvis ja Te
TAGASI

Korvpalli enim mängitud mängud

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli Tasuta ►

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli

4
4 / 10 - 5440 häält
Mängitud
40737
korda

Sa Pinnata koolist kooli ja oled läinud korvpalli laagris tapetoida välja. Noh, sa nägu korvis ning nad peavad suutma Kasta peate kontrollida kiirust ja täpsust. Kiiruse kontrolli Tühikuklahv, baar jõud on paremal pool ekraani. Kui olete saavutanud vajaliku jõuga. Sul on kontrollida täpsust vajutades nuppu hiire õigel ajal, nii horisontaalselt kui vertikaalselt koos kera on korvis. Siis saab käivitada pall ... ja vaata, mis juhtus.

Korvpall Laskmine Tasuta ►

Korvpall laskmine

5
5 / 10 - 2928 häält
Mängitud
38009
korda

Kas sulle meeldib korvpall? Kas sa tahtsid visata pallid korvi? Selles mängus pead sa veeretama kahekohalist ja kolmekohalist. Kui põrkad punkti minna teile, kuid kui te ei pane punktid on, et vastulause meeskond. Kasuta hiire vasakut nuppu visata pall. Move üle võrdsed ja proovige visata pall kõikjal asemele. Võite tulistada iga nurga alt ja asukoht. Sa pead proovige saada nii palju korve kui võimalik edasi järgmisele tasandile. Mängu tuleb kõigi korvpalli austajatele. Oled sa hea las ...

Praktikad Korvpall Tasuta ►

Praktikad korvpall

5
5 / 10 - 2166 häält
Mängitud
36014
korda

Arvad, et oled hea korvpallur?Komplekt erinevate erialade korvpall. Visata pall vastu korvi kasutades hiirt. Hiirega arvutab trajektoori palli. Vajuta üles ehitada tugevus ja saada palli korvi.Komplekt arvutamiseks ja täpsus tegemise korvi. Kui teil on hea eesmärk, siin saab harjutada sport. Sul on erinevaid võimalusi, kuidas mängida erinevaid mängu transpordiliigid. Eesmärk ja tulistada täpselt, et saada nii palju punkte kui võimalik, sest korvpallur.