Tasuta Mängud

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli

Mängu korvpalli

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli Hinnang: 4/10

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sa Pinnata koolist kooli ja oled läinud korvpalli laagris tapetoida välja. Noh, sa nägu korvis ning nad peavad suutma Kasta peate kontrollida kiirust ja täpsust. Kiiruse kontrolli Tühikuklahv, baar jõud on paremal pool ekraani. Kui olete saavutanud vajaliku jõuga. Sul on kontrollida täpsust vajutades nuppu hiire õigel ajal, nii horisontaalselt kui vertikaalselt koos kera on korvis. Siis saab käivitada pall ... ja vaata, mis juhtus.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 40737 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 5440 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 40737 korda
Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli

täpsust, üleannetu poiss, Pinnata koolist,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Korvpalli flash mäng nimega Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli ja see on seotud Korvpalli. Meie uus mäng Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli on üks parimaid mänge Korvpalli leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Euroopa üleannetu poiss mängib korvpalli
TAGASI

Korvpalli enim mängitud mängud

Korvpall Laskmine Tasuta ►

Korvpall laskmine

5
5 / 10 - 2928 häält
Mängitud
38009
korda

Kas sulle meeldib korvpall? Kas sa tahtsid visata pallid korvi? Selles mängus pead sa veeretama kahekohalist ja kolmekohalist. Kui põrkad punkti minna teile, kuid kui te ei pane punktid on, et vastulause meeskond. Kasuta hiire vasakut nuppu visata pall. Move üle võrdsed ja proovige visata pall kõikjal asemele. Võite tulistada iga nurga alt ja asukoht. Sa pead proovige saada nii palju korve kui võimalik edasi järgmisele tasandile. Mängu tuleb kõigi korvpalli austajatele. Oled sa hea las ...

Praktikad Korvpall Tasuta ►

Praktikad korvpall

5
5 / 10 - 2166 häält
Mängitud
36014
korda

Arvad, et oled hea korvpallur?Komplekt erinevate erialade korvpall. Visata pall vastu korvi kasutades hiirt. Hiirega arvutab trajektoori palli. Vajuta üles ehitada tugevus ja saada palli korvi.Komplekt arvutamiseks ja täpsus tegemise korvi. Kui teil on hea eesmärk, siin saab harjutada sport. Sul on erinevaid võimalusi, kuidas mängida erinevaid mängu transpordiliigid. Eesmärk ja tulistada täpselt, et saada nii palju punkte kui võimalik, sest korvpallur.

Üks ühele (korvpall) Tasuta ►

Üks ühele (korvpall)

6
6 / 10 - 3142 häält
Mängitud
34101
korda

Vali oma mängija, ja püüab siseneda palli ümbermõõt korda kui teie vastane kahe minuti anda. Visata pall, pead sattuda ring vilkuma. Kasuta nooleklahve jatühiku tulistada. Mängija on üks, üks ühele korvpalli. Kaks mängijat on ületada üksteisegamärgatav jooksul, mis on ainult kaks minutit. Liiguta oma kiire pallur ja jõuab sihtkohta viskabpalli korvi.