Tasuta Mängud

pokker pladistus

Mängu kaardid

Pokker pladistus

Pokker pladistus Hinnang: 7/10

Pokker pladistus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Pokker pladistus on mäng kukkuda mängukaarte plokke. Need plokkide esindavad kaardid Prantsuse teki, ja sa pead koguma parima 5 kaardiga pokkerikäsi kaduma. Plokke liigutada saab kasutada pool nooleklahve, et pöörata tükki kasutada vertikaalse nooled ja laskuda kiiresti osade kasutades tühikuklahvi. Sa pead koguma viie plaadid horisontaalselt või vertikaalselt, moodustades erinevaid pokkeri käsi, mis nimekirjas paremal. Parem sa käsi, seda suurem skoor saad. Õpi pokkerit mängida seda mängu, mis segab kaarte plokid mängud Tetris stiilis.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 11017 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 398 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 11017 korda
pokker pladistus

See online mäng on mäng versioon Tetris, kus teil on kõrvaldada plokid koguda pokkeri käsi. Selle mängu saab õppida, kuidas mängida seda populaarne kaardimäng, mida teistmoodi. Kui sa saad piisavalt punktisumma jõuad järgmisele tasemele, ja seal on mõned muudatused ning ilmuvad uut tüüpi tükki. Kui te kaotate etapi raskusaste on seda suurem, nii et sa pead olema väga ettevaatlik, et panna plokid kõige sobivam koht, et suurendada oma skoor.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega pokker pladistus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Kaardid flash mäng nimega pokker pladistus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega pokker pladistus ja see on seotud Kaardid. Meie uus mäng pokker pladistus on üks parimaid mänge Kaardid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega pokker pladistus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

pokker pladistus
TAGASI

Kaardid enim mängitud mängud

UNO kaart Internetis Tasuta ►

Uno kaart internetis

6
6 / 10 - 191644 häält
Mängitud
1681796
korda

Klassikaline UNO kaardimäng mängida võrgus. Mängid vastu 3 teiste mängijate, antud juhul arvuti teeb kogu kolm märki. Seda mängitakse hiire ja Mängu eesmärgiks on otsa kaarte esimesena. Te teenite punkte. Mäng pärineb Disney.co.uk Games. Sul on pannakaarti on sama värvi või sama number, mis ilmub ülekuhja tähti. Palju erilisi kaarte, nagujokker, mis võimaldab teil asetada suvalise kaardi, jätke nihe või suunda muuta mängu. Teile meeldib mängidakaarte.

Golf üksildane Tasuta ►

Golf üksildane

4
4 / 10 - 3434 häält
Mängitud
42332
korda

Move kõik kaardid, mis on levinud üle ekraani kaardipakk. Liigutada saab ainult kaarti, mis on suurem või väiksem kui pealmine kaart pakk paremal punkti. Võite lisada ka kirja keerata tekk. Vaata joonis kaardid ja neid kasutada, et minna, jättes teised kaardid lauale.Eesmärk on puhastada kogu tabel kaarte, mis on laialt levinud.Ühe mängija mängu saab lõbutseda ajal, ilma et mängida kellegi vastu. Mäng kannatlikkust, oskusi ja intelligentsust.

Lünki üksildane Tasuta ►

Lünki üksildane

6
6 / 10 - 2770 häält
Mängitud
37573
korda

Järjesta kaardid, nii et kaarte igas reas lähe 2.-K ja on sama masti. Kui on olemas erinevus õigus kaardi, saate kaardi mis on sama masti ja ühe punkti võrra kõrgem. Kui lõhe on kõige vasakpoolsema kohal, saate liikuda 2 seda. Kui te ei saa enam liikuda, vajutage shufflen nuppu shuffle kaardid, mis ei ole järjekorras.