Tasuta Mängud

Poker Tasuta Online

Mängu kaardid

Poker tasuta online

Poker Tasuta Online Hinnang: 8/10

Poker tasuta online mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kui teile meeldib mängida pokkerit ja spekuleerima, kuid ei taha kulutada raha, on see online pokkeri mäng võib kihla virtuaalne raha. Lõpuks saab mängida täiesti tasuta online poker vastu inimesed üle maailma. See pokkerimäng on saadaval paljudes eri keeltes, leiavad sinu ja nautida mängu. Kui te ei saa mängida sama mängu juhendaja õpid ja alustada pokkeri.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7471 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7471 korda
Poker Tasuta Online

Poker tasuta online mäng, koht mängida tasuta pokkeri mänge ilma kihlvedusid reaalse rahaga, vaid virtuaalne punkti. Saate valida oma avatari, et registreerida oma tasuta konto ja saad teenida punkte, et hoida mängides tasuta.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Poker Tasuta Online oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Kaardid flash mäng nimega Poker Tasuta Online. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Poker Tasuta Online ja see on seotud Kaardid. Meie uus mäng Poker Tasuta Online on üks parimaid mänge Kaardid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Poker Tasuta Online et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Poker Tasuta Online
TAGASI

Kaardid enim mängitud mängud

UNO kaart Internetis Tasuta ►

Uno kaart internetis

6
6 / 10 - 191644 häält
Mängitud
1681448
korda

Klassikaline UNO kaardimäng mängida võrgus. Mängid vastu 3 teiste mängijate, antud juhul arvuti teeb kogu kolm märki. Seda mängitakse hiire ja Mängu eesmärgiks on otsa kaarte esimesena. Te teenite punkte. Mäng pärineb Disney.co.uk Games. Sul on pannakaarti on sama värvi või sama number, mis ilmub ülekuhja tähti. Palju erilisi kaarte, nagujokker, mis võimaldab teil asetada suvalise kaardi, jätke nihe või suunda muuta mängu. Teile meeldib mängidakaarte.

Golf üksildane Tasuta ►

Golf üksildane

4
4 / 10 - 3434 häält
Mängitud
42035
korda

Move kõik kaardid, mis on levinud üle ekraani kaardipakk. Liigutada saab ainult kaarti, mis on suurem või väiksem kui pealmine kaart pakk paremal punkti. Võite lisada ka kirja keerata tekk. Vaata joonis kaardid ja neid kasutada, et minna, jättes teised kaardid lauale.Eesmärk on puhastada kogu tabel kaarte, mis on laialt levinud.Ühe mängija mängu saab lõbutseda ajal, ilma et mängida kellegi vastu. Mäng kannatlikkust, oskusi ja intelligentsust.

Lünki üksildane Tasuta ►

Lünki üksildane

6
6 / 10 - 2770 häält
Mängitud
37319
korda

Järjesta kaardid, nii et kaarte igas reas lähe 2.-K ja on sama masti. Kui on olemas erinevus õigus kaardi, saate kaardi mis on sama masti ja ühe punkti võrra kõrgem. Kui lõhe on kõige vasakpoolsema kohal, saate liikuda 2 seda. Kui te ei saa enam liikuda, vajutage shufflen nuppu shuffle kaardid, mis ei ole järjekorras.