Tasuta Mängud

Mängib Kaardid

Mängu kaardid

Mängib kaardid

Mängib Kaardid Hinnang: 5/10

Mängib kaardid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Üks Jaapani keiser on otsustanud abielluda tema tütar, kuna ta ei ole poega. Ta oli ilus ja jumaldas mõned mehed. Nii tüdruk valis neli noort alates saja ja organiseeritud konkurentsi nende vahel. Nad olid koostada salmid, tantsida tüdruk, võrrelda tugevus omavahel ja joosta, kuid oma võimu tundus olevat võrdsed. Siis keiser ütles, et nad mängiks kaarte ja võitja oleks abielluda printsess. Teema oli huvitav ja kogu rahvas läks vaatama mängu. Kosilased mängisime Jaapani Baccarat. See oli pingeline võitlus ja üks poiss võitis palju raha ja pool Jaapani Keisririik. Nüüd peab näitama, et olete hea mängija. Sest, bet koos müntide, mis ilmuvad ekraani allosas, klõpsates hiirega nende ja tõmmates neid tsükli, mis paneb mängija ja hakake mängima.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 10797 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 264 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 10797 korda
Mängib Kaardid

Pokker, Blackjack, silla,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mängib Kaardid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Kaardid flash mäng nimega Mängib Kaardid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mängib Kaardid ja see on seotud Kaardid. Meie uus mäng Mängib Kaardid on üks parimaid mänge Kaardid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mängib Kaardid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mängib Kaardid
TAGASI

Kaardid enim mängitud mängud

UNO kaart Internetis Tasuta ►

Uno kaart internetis

6
6 / 10 - 191644 häält
Mängitud
1681448
korda

Klassikaline UNO kaardimäng mängida võrgus. Mängid vastu 3 teiste mängijate, antud juhul arvuti teeb kogu kolm märki. Seda mängitakse hiire ja Mängu eesmärgiks on otsa kaarte esimesena. Te teenite punkte. Mäng pärineb Disney.co.uk Games. Sul on pannakaarti on sama värvi või sama number, mis ilmub ülekuhja tähti. Palju erilisi kaarte, nagujokker, mis võimaldab teil asetada suvalise kaardi, jätke nihe või suunda muuta mängu. Teile meeldib mängidakaarte.

Golf üksildane Tasuta ►

Golf üksildane

4
4 / 10 - 3434 häält
Mängitud
42035
korda

Move kõik kaardid, mis on levinud üle ekraani kaardipakk. Liigutada saab ainult kaarti, mis on suurem või väiksem kui pealmine kaart pakk paremal punkti. Võite lisada ka kirja keerata tekk. Vaata joonis kaardid ja neid kasutada, et minna, jättes teised kaardid lauale.Eesmärk on puhastada kogu tabel kaarte, mis on laialt levinud.Ühe mängija mängu saab lõbutseda ajal, ilma et mängida kellegi vastu. Mäng kannatlikkust, oskusi ja intelligentsust.

Lünki üksildane Tasuta ►

Lünki üksildane

6
6 / 10 - 2770 häält
Mängitud
37319
korda

Järjesta kaardid, nii et kaarte igas reas lähe 2.-K ja on sama masti. Kui on olemas erinevus õigus kaardi, saate kaardi mis on sama masti ja ühe punkti võrra kõrgem. Kui lõhe on kõige vasakpoolsema kohal, saate liikuda 2 seda. Kui te ei saa enam liikuda, vajutage shufflen nuppu shuffle kaardid, mis ei ole järjekorras.