Tasuta Mängud

Golf üksildane

Mängu kaardid

Golf üksildane

Golf üksildane Hinnang: 4/10

Golf üksildane mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Move kõik kaardid, mis on levinud üle ekraani kaardipakk. Liigutada saab ainult kaarti, mis on suurem või väiksem kui pealmine kaart pakk paremal punkti. Võite lisada ka kirja keerata tekk. Vaata joonis kaardid ja neid kasutada, et minna, jättes teised kaardid lauale.Eesmärk on puhastada kogu tabel kaarte, mis on laialt levinud.Ühe mängija mängu saab lõbutseda ajal, ilma et mängida kellegi vastu. Mäng kannatlikkust, oskusi ja intelligentsust.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 42332 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 3434 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 42332 korda
Golf üksildane

mäng on klassikaline lauamäng, Solo. Kas kõik kaardid tekilt pikendada laua ümber, kõik kaardid kuni nägi värve ja numbreid. Kaks hunnikud allosas. Sa pead kõik kaardid hunnikud allpool. Mängu eesmärk on tühjendada kogu ekraani ja et kirja ülaosas. Sul on panna kaarti, mis on sama värvi teise kohal ja see on suurem number või sellest madalam.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Golf üksildane oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Kaardid flash mäng nimega Golf üksildane. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Golf üksildane ja see on seotud Kaardid. Meie uus mäng Golf üksildane on üks parimaid mänge Kaardid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Golf üksildane et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Golf üksildane
TAGASI

Kaardid enim mängitud mängud

UNO kaart Internetis Tasuta ►

Uno kaart internetis

6
6 / 10 - 191644 häält
Mängitud
1681796
korda

Klassikaline UNO kaardimäng mängida võrgus. Mängid vastu 3 teiste mängijate, antud juhul arvuti teeb kogu kolm märki. Seda mängitakse hiire ja Mängu eesmärgiks on otsa kaarte esimesena. Te teenite punkte. Mäng pärineb Disney.co.uk Games. Sul on pannakaarti on sama värvi või sama number, mis ilmub ülekuhja tähti. Palju erilisi kaarte, nagujokker, mis võimaldab teil asetada suvalise kaardi, jätke nihe või suunda muuta mängu. Teile meeldib mängidakaarte.

Lünki üksildane Tasuta ►

Lünki üksildane

6
6 / 10 - 2770 häält
Mängitud
37573
korda

Järjesta kaardid, nii et kaarte igas reas lähe 2.-K ja on sama masti. Kui on olemas erinevus õigus kaardi, saate kaardi mis on sama masti ja ühe punkti võrra kõrgem. Kui lõhe on kõige vasakpoolsema kohal, saate liikuda 2 seda. Kui te ei saa enam liikuda, vajutage shufflen nuppu shuffle kaardid, mis ei ole järjekorras.

13 on võitja! Tasuta ►

13 on võitja!

4
4 / 10 - 1372 häält
Mängitud
26079
korda

Tühi valdkonnas! Ühenda kaardid, kuni jõuad 13! Juhised: saada 13 ühe või kaks kaarti! äss on üks kuningas on 13, kuninganna 12, Jack on 11, ja kaartide numbrite neile vastama väärtus numbri. Ühenda kaardid ja selge lauale!