Tasuta Mängud

UNO kaart Internetis

Mängu kaardid

Uno kaart internetis

UNO kaart Internetis Hinnang: 6/10

Uno kaart internetis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Klassikaline UNO kaardimäng mängida võrgus. Mängid vastu 3 teiste mängijate, antud juhul arvuti teeb kogu kolm märki. Seda mängitakse hiire ja Mängu eesmärgiks on otsa kaarte esimesena. Te teenite punkte. Mäng pärineb Disney.co.uk Games. Sul on pannakaarti on sama värvi või sama number, mis ilmub ülekuhja tähti. Palju erilisi kaarte, nagujokker, mis võimaldab teil asetada suvalise kaardi, jätke nihe või suunda muuta mängu. Teile meeldib mängidakaarte.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 1681796 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 191644 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 1681796 korda
UNO kaart Internetis

Mängi UNO võrgus. Kaardi mäng kus sa pead lahkuma kõik oma kaardid lauale. Eesmärk on olla esimene tilk kõik oma kaardid lauale. Sa pead otsima ülaosas kaart, et näha, mis värvi ja number, et sa pead tilk üks sama värvi või sama palju kui seda. On mõned, et teha erilisi asju nagu karistus, muuta suunda või hüpata mäng mängijat. Väga lõbus ja sõltuvust, on see versioon klassikalisest lauamängu, kuidDisney tegelased. Muidugi sa kulutadhea natuke nalja.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega UNO kaart Internetis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Kaardid flash mäng nimega UNO kaart Internetis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega UNO kaart Internetis ja see on seotud Kaardid. Meie uus mäng UNO kaart Internetis on üks parimaid mänge Kaardid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega UNO kaart Internetis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

UNO kaart Internetis
TAGASI

Kaardid enim mängitud mängud

Golf üksildane Tasuta ►

Golf üksildane

4
4 / 10 - 3434 häält
Mängitud
42332
korda

Move kõik kaardid, mis on levinud üle ekraani kaardipakk. Liigutada saab ainult kaarti, mis on suurem või väiksem kui pealmine kaart pakk paremal punkti. Võite lisada ka kirja keerata tekk. Vaata joonis kaardid ja neid kasutada, et minna, jättes teised kaardid lauale.Eesmärk on puhastada kogu tabel kaarte, mis on laialt levinud.Ühe mängija mängu saab lõbutseda ajal, ilma et mängida kellegi vastu. Mäng kannatlikkust, oskusi ja intelligentsust.

Lünki üksildane Tasuta ►

Lünki üksildane

6
6 / 10 - 2770 häält
Mängitud
37573
korda

Järjesta kaardid, nii et kaarte igas reas lähe 2.-K ja on sama masti. Kui on olemas erinevus õigus kaardi, saate kaardi mis on sama masti ja ühe punkti võrra kõrgem. Kui lõhe on kõige vasakpoolsema kohal, saate liikuda 2 seda. Kui te ei saa enam liikuda, vajutage shufflen nuppu shuffle kaardid, mis ei ole järjekorras.

13 on võitja! Tasuta ►

13 on võitja!

4
4 / 10 - 1372 häält
Mängitud
26079
korda

Tühi valdkonnas! Ühenda kaardid, kuni jõuad 13! Juhised: saada 13 ühe või kaks kaarti! äss on üks kuningas on 13, kuninganna 12, Jack on 11, ja kaartide numbrite neile vastama väärtus numbri. Ühenda kaardid ja selge lauale!