Tasuta Mängud

Mõistatused Jõulud Pildid

Mängu jõulud

Mõistatused jõulud pildid

Mõistatused Jõulud Pildid Hinnang: 6/10

Mõistatused jõulud pildid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus on meil 3 fotod tüüpiline Jõulud stseene, peame taastama. Sa valida, millist pilti soovite teisendada puzzle ja ka tüüpi tükid, mis lagunevad. On erinevaid osi. Ka siis, kui soovite, et tükid on õiges suunas või kui soovite, et tükki pöörata, et anda oma õigesse asendisse. Valige mitu tükki täita. Enama teil seda raskem on kujundamiseks. Ja alustada mängu. Kas stopper mõõdab aega, teil on lahendada lühikese aja jooksul võimalik.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6794 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 34 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6794 korda
Mõistatused Jõulud Pildid

Üks parimaid puzzle mängud seal. Sa valid mis pilt läheb murda tükkideks uuesti teha seda uuesti. Seejärel valib erinevaid võimalusi on osad ümmargused või kandilised kuju hulgas. Lõpuks arv. Seda saad määrata raskusastmega.Vähem tükki, seda lihtsam on taastada puzzle. Kui lapsed parem olema võimalikult vähe. Sama pilt saab teha erineva arvu tükki vaadates aega ja raskusi. Kõik selles mängus saab kohandada seda kohandada oma kogemust.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Mõistatused Jõulud Pildid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Mõistatused Jõulud Pildid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Mõistatused Jõulud Pildid ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Mõistatused Jõulud Pildid on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Mõistatused Jõulud Pildid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Mõistatused Jõulud Pildid
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231402
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41292
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!