Tasuta Mängud

Pallid värvid

Mängu jõulud

Pallid värvid

Pallid värvid Hinnang: 5/10

Pallid värvid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 1235651 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 86410 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 1235651 korda
Pallid värvid

Tegevust igas vanuses, kus teil on kõrvaldada kuulide grupp, kõik värvid, kuid nad onvärvi. Sa pead tegema komplekti kuuseehted, kuid mis on sama värvi, seda suurem on grupp, seda rohkem punkte saad. Jõulumuusika kõlab mängides, siis oleks lõbusam. Väga lõbus tegevus, kus sa pead ühendama pallid on sama värvi, et muuta need plahvatavad ja kaovad. Mida suuremgrupp ja numbrid sul on, seda rohkem punkte te liikuda. Mäng lõpeb, kuiekraan läheb tühjaks ja läheb järgmisele tasandile.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Pallid värvid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Pallid värvid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Pallid värvid ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Pallid värvid on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Pallid värvid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Pallid värvid
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52192
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42198
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!

Jõuluvana linna Tasuta ►

Jõuluvana linna

6
6 / 10 - 4656 häält
Mängitud
40924
korda

Hinnavahe üle katuste maju linna pealevõtmine ja jättes küpsised ja kinkepakendid sees korstnad. Jõuluvana tohivad palju kingitusi tema selja taga, kuid saab jätta neidkamin. Jõuluvana peab tarnima kõik esitleb ja küpsised enne tõuseb päike. Ärge puudutage TV antennid ja olema ettevaatlik linnud, kes püüavad varastada küpsiseid ja kingitusi. Lisaks on šokolaad tähed: koguda tähti S, I, N ja T et saadaextra elu. See on platvorm mäng nagu Mario Bros.