Tasuta Mängud

Otsing Paar Jõulupuu

Mängu jõulud

Otsing paar jõulupuu

Otsing Paar Jõulupuu Hinnang: 5/10

Otsing paar jõulupuu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Meil jõulupuu ja 15 kuuli sümboliga, kõik on seotud, välja arvatud üks. Sa pead leidma pallid, mis on partner, klõpsates palli hiirega. Mõne sekundi näed kõik arvud, kuid siis on peidetud. Vajuta paarikaupa, et teada saada, mida paarid, mida varem teada seda parem. Sul on jõulud muusika mängib, kui sa mängid. Sa pead olema kiire, vaadates pilte ja on hea mälu, et oleks võimalik teha kõike enne paarid sama pilt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 11019 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 248 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 11019 korda
Otsing Paar Jõulupuu

Meil jõulupuu ja 15 kuuli koos joonisega kõik pallid on paar välja arvatud üks. Sa pead leidma pallid need paari hiireklõpsuga. In jõulupuu ornament koos ei geomeetrilisi kujundeid sees. Sul on paar sekundit, et seda näha ja siis peita. Sa pead leidma paari geomeetrilisi kujundeid on samasugused. Sa pead sobitada neid kõiki. Ainult üks pilt puudub partner. Kuidas on hea oma mälu? Sul läheb vaja meeles pidada iga üks arve, kaunistada see jõulupuu. Nautige Jõulupuu mäng, mida saab teha nii lastele kui täiskasvanutele. Kena mäng puhkuse.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Otsing Paar Jõulupuu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Otsing Paar Jõulupuu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Otsing Paar Jõulupuu ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Otsing Paar Jõulupuu on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Otsing Paar Jõulupuu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Otsing Paar Jõulupuu
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235728
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!