Tasuta Mängud

6 Mõistatused jõulud

Mängu jõulud

6 mõistatused jõulud

6 Mõistatused jõulud Hinnang: 5/10

6 mõistatused jõulud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mäng, kus teil on lahendada mõistatusi, jõulud on 6 kena pilte jõulud, lumi, lumememm, jõulupuude ja palju selles mängus. Lohistada tükki nende õige koht piires andes aega! Mängu sealhulgas 6 taset. Tasandus kuni on tõsta raskusi lahendada iga mõistatusi. Sa pead leidma koha iga tükki õiges asendis kujundamiseks. Eesmärgiks on, et naasta näha tervikpilti. Raskusastmega mäng on lihtne kõigile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9585 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 422 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9585 korda
6 Mõistatused jõulud

Mäng, kus sa pead tegema ükskõik mõistatusi, et me teeme ettepaneku selle kogumine, koos piltidega nagu lumememm, jõulud kingitused, tuled ja pärjad. Vali mõni pildid, kutsume mängima hakata. Eesmärgiks on tagasi, et taastada pildi nii, et see näeb välja nagu esimene. Raskusaste on väike, nii et see saab mängida igas vanuses inimestele. Jõulude ajal on lapsed, et on hea, kui sa oled tegevusi, mis aitavad neil nautida vaimu jõule.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega 6 Mõistatused jõulud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega 6 Mõistatused jõulud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega 6 Mõistatused jõulud ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng 6 Mõistatused jõulud on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega 6 Mõistatused jõulud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

6 Mõistatused jõulud
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235724
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!