Tasuta Mängud

kristalliseerunud kepid püügilimiite neid!

Mängu jõulud

Kristalliseerunud kepid püügilimiite neid!

Kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! Hinnang: 8/10

Kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Seal on puudujäägi kristalliseerunud kepid sel aastal, ja kristalliseerunud vartel langevad välja Jõuluvana regi ... Abi Jõuluvana põhjapõdrakasvatus saagi langenud kristalliseerunud kepid, nii et igaüks saab oma kristalliseerunud suhkruroo sel aastal ... Ärge unustage oma ebapiisavuses, ... Mitte rohkem kui 8 kristalliseerunud kepid võib jätta. Nii et saak, mida saad ... Kasuta vasakut ja paremat noolt liigutada põhjapõdrakasvatus tagasi ja edasi. catch the kristalliseerunud kepid on Rudolf's loomkoormus ... Get 25 kristalliseerunudcanes ja teil on piisavalt kristalliseerunud kepid esitama ülejäänud inimesed santa, ei ole esitanud esitleb liiga!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6907 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 272 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6907 korda
kristalliseerunud kepid püügilimiite neid!

kristalliseerunud kepid, jõulud magusad, Jõuluvana, poroa,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega kristalliseerunud kepid püügilimiite neid!. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega kristalliseerunud kepid püügilimiite neid! et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

kristalliseerunud kepid püügilimiite neid!
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86402 häält
Mängitud
1234130
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51828
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41839
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!