Tasuta Mängud

kolm mõistatusi Jõuluvana

Mängu jõulud

Kolm mõistatusi jõuluvana

Kolm mõistatusi Jõuluvana Hinnang: 5/10

Kolm mõistatusi jõuluvana mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles puzzle mäng Jõuluvana saab valida kolme erineva illustratsioonid populaarsemaid jõulud iseloomu. Ühes neist on ta lugemist tähti, et lastel kirjutada, teises ta reisib koos kingitusi jaotamiseks ning viimase näed kena öise stseeni. On ka teisi võimalusi saab muuta, nagu kuju tükid ja mõõtmed puzzle. Pööramiseks tükki saate kasutada tühikuklahvi, hiire ratta või nooleklahve. Lõbutsege rekonstrueerimiseks pilte Jõuluvana kena jõulud mäng!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6951 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 80 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6951 korda
kolm mõistatusi Jõuluvana

Teeme ettepaneku lõbus mäng jõuluaeg, kus saab täita kolm mõistatusi umbes Jõuluvana. Enamik mõistatusi on traditsiooniline tükki, kuid selles mängus saab valida mitme erineva kujuga ning millel on ümarad, kandiline või kolmnurkne servadega või segu neist kõigist.Stseene näidanud mõned ilus artwork featuring jõuluvana, kes on tegelane, kes kõige paremini sümboliseerib jõule. Sa pead lahendama need mõistatused lühikese aja jooksul võimalik.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega kolm mõistatusi Jõuluvana oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega kolm mõistatusi Jõuluvana. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega kolm mõistatusi Jõuluvana ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng kolm mõistatusi Jõuluvana on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega kolm mõistatusi Jõuluvana et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

kolm mõistatusi Jõuluvana
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231472
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51210
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41310
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!