Tasuta Mängud

Kinke 3D

Mängu jõulud

Kinke 3d

Kinke 3D Hinnang: 5/10

Kinke 3d mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Nagu jõuluvana, teid on määratud tarne kingitusi nagu tavaliselt ööl vastu jõululaupäeva. Sa pead kinke et linn, kuid aeg hakkab otsa saama. Kasutades võimsaid kelk, peate andma esitleb ükshaaval. Et seda kontrollida, kasutage nooleklahve või WASD klahvidega. Igas majas on ära näidatud poiss ja praegune nad väärivad. Hoia peal maja ja vajutage number, mis vastab kingitus sulle toonud.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4603 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4603 korda
Kinke 3D

Pea meeles, et seal on tähtaeg. Kui te tarnivad kogu esitleb, et lapsed enne kui aeg otsa saab, saad eriline boonus punkte. Oled sa valmis minema? Foorumi saani!

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kinke 3D oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Kinke 3D. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kinke 3D ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Kinke 3D on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kinke 3D et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kinke 3D
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86386 häält
Mängitud
1227885
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6712 häält
Mängitud
50192
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3134 häält
Mängitud
40520
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!