Tasuta Mängud

Edastage kingitused Jõuluvana

Mängu jõulud

Edastage kingitused jõuluvana

Edastage kingitused Jõuluvana Hinnang: 7/10

Edastage kingitused jõuluvana mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

On jõululaupäev ja jõuluvana läheb väga hilja kinke kõigile, et ta on palunud teid aidata, ja sa pead tilkkingitusi õiges kohas. Sa pead aitama neil linnadel seda kõige enam vajavad. Misviha nooled liiguvadkelk kõigis suundades, jaasdf võtmed visata kingitused vastavalt. Mäleta press kingitus otsides kelk liigub üle sokk. Võti vastab lilla, sinine S, D ja F roheline või kollane. Oma käsi on see, et kõik lapsed on oma kingitus.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9332 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 206 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9332 korda
Edastage kingitused Jõuluvana

Lennata jõulude tarnivad kogu esitleb lastele. Alates saani jõuluvana on tilk andesokid jõuludeks. Sõitasaaniga läbi taeva suuremates linnades üle maailma. Shoot kingitused õhust õiges kohas, iseloomustas värvid sokid. Sa pead dodge lennukid, linnud, langevarju ja kõik esemed, mis sõidavad päeval taevas. Sul on hea meel, kui kõik lapsed on oma kingitused ajal. Abi kõik maailma lapsed see eriline päev.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Edastage kingitused Jõuluvana oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Edastage kingitused Jõuluvana. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Edastage kingitused Jõuluvana ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Edastage kingitused Jõuluvana on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Edastage kingitused Jõuluvana et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Edastage kingitused Jõuluvana
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235724
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!