Tasuta Mängud

erinevused Jõulud stseene

Mängu jõulud

Erinevused jõulud stseene

Erinevused Jõulud stseene Hinnang: 4/10

Erinevused jõulud stseene mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Traditsioonilise mängu kohapeal erinevus uuesti, seekord Jõulud stseene.Viis kontrollida seda mängu on väga lihtne. Et tähistada vahe sa lihtsalt pead klikkima hiire vasakut nuppu peal. Kuid ole ettevaatlik, sest kui koht, kuhu on märgitud vale, sa kaotad elu (sümboliseerib emotikonid ülaosas). Te peate leidma kõik erinevused saada alla minuti, sest kui te võtate üle mäng lõpeb. Treeni oma nägemisteravuse ja vaadata kõiki üksikasju leida objekte, mis on eri kahe pilte.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9055 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 136 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9055 korda
erinevused Jõulud stseene

Selles mängus eesmärk on leida viis erinevused kahe Jõulud pilte, mis ilmuvad. Saad valida 3 erinevat pilti. Esimeses, näed jõuluvana kingitusi korsten.Kesk pildil Jõuluvana saani nagu see lendab läbi taeva oma põhjapõtru. Viimane pilt näitab talve stseen, kus näeme linn kellatorni jalamil mäe. Kui täidad, võid naasta valiku lehekülg.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega erinevused Jõulud stseene oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega erinevused Jõulud stseene. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega erinevused Jõulud stseene ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng erinevused Jõulud stseene on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega erinevused Jõulud stseene et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

erinevused Jõulud stseene
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231402
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41292
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!