Tasuta Mängud

Jõulud Ikoonid

Mängu jõulud

Jõulud ikoonid

Jõulud Ikoonid Hinnang: 4/10

Jõulud ikoonid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Eemaldab kõik objektid, mis saab kuvada. Kasuta hiirega klikkima Jõulud sümboleid. Sa pead klikkima kahele või enamale sümbolid sama tüüpi need eemaldada. Aeg töötab kiiresti ja lisab joone all olekuribal kui olete lõpetanud. Mäng lõpeb, kui mõni veerg jõuab ekraani ülaservas. On olemas spetsiaalsed kastid, mis aitab teid. Väga sõltuvust mäng on hea aeg seda jõulude ajal.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9823 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 276 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9823 korda
Jõulud Ikoonid

Kasuta hiirt klikkida Jõulud sümboleid. Sa pead klikkima kahele või enam sümboleid sama tüüpi neid kõrvaldada. Aeg töötab kiiresti ja lisab joone all, kuni see jõuab tippu. Siis on mäng läbi! Saate rohkem punkte kui klõpsate sümbolid sees roheline x2 bar. Mängu funktsioonid rekordeid. Komplekt Jõulud sümboleid. Klassikaline esemete ja ikoonid pühade nagu mäng, kus sa pead eemaldama objektid kuvatakse ekraanil. Hiirega klikkima iga paari objektid nii, et nad kaovad. Nad peavad olema kaks või enam võrdse arvud kustutamiseks. Sinu eesmärk on kaovad kõik võimalik. Kui ekraan on täiesti täis siis kaotad mängu. Naudi seda Jõulud sõltuvust ja lõbus mäng igas vanuses.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Jõulud Ikoonid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Jõulud Ikoonid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Jõulud Ikoonid ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Jõulud Ikoonid on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Jõulud Ikoonid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Jõulud Ikoonid
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235724
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!