Tasuta Mängud

puzzle jõulud palli

Mängu jõulud

Puzzle jõulud palli

Puzzle jõulud palli Hinnang: 4/10

Puzzle jõulud palli mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus pead sa ehitada pilt jõulude palli. Tuleb klõpsata hiire vasaku nuppu, et valida osa või osade kogum ja lohista õigesse kohta. Kui püüame panna õige tükki reguleeritakse automaatselt. See puzzle on veidi kõrgenenud raske, sest kõik foto käsitlevad peamiselt valge ja punase värvi. Tükid on veidi väike, kuid tänu sellele puzzle sind meelelahutust samal ajal. Lisaks on see ka olla, et sa täidise jõulumeeleolu nende ilus kaunistused.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7400 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 90 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7400 korda
puzzle jõulud palli

Balls of jõulupuud on suurepärane sümbol see ilus puhkus. Punane on üks kõige iseloomulikumaid värvid jõulud, ja me näeme ka mõned sära joonised esindavad snowflakes. Pildil näete punast palli, mis on asetatud lumine maa. Tavaliselt jõulud pall pannakse filiaali kuusk jõulud puu on täiesti sisustatud. Sinu suudab lõpetada see pusle lühima võimaliku aja jooksul?

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega puzzle jõulud palli oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega puzzle jõulud palli. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega puzzle jõulud palli ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng puzzle jõulud palli on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega puzzle jõulud palli et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

puzzle jõulud palli
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231472
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51210
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41310
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!