Tasuta Mängud

Jõuluvana Austraalias

Mängu jõulud

Jõuluvana austraalias

Jõuluvana Austraalias Hinnang: 4/10

Jõuluvana austraalias mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Hoida eemal jõuluvana selle sooja Austraalia liivarand võimalikult kaua põhineb klõps hüpata õhku. Et hoida see ujuv klõpsake näitaja jõuluvana hoida õhus. Vahel kingitus oma magic kott kukub. Ja kui sa oled võimeline klikkima enne kui nad langevad liiv, saada lisapunkte! Tee jõuluvana lennata ja saada kingitusi oma koti kingitusi. Väga lõbus ja sõltuvust tekitav mäng. Lihtne asi, et mängida seda jõulude ajal.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8868 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 314 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8868 korda
Jõuluvana Austraalias

Jõuluvana saab veeta jõulud Austraalias. Aga ta ei saa kõndida liiva randa, nii et sa pead aitama teil on ujuvad õhus. Sa pead klikkima mitu korda, kui saad teda et ta ei langeks. Iga kliki teete hoiab sind natuke aega üleval. Aegajalt Hea kott sel sügisel saab võtta mõned teile kui klõpsate aeg hiirega üle. Saad lisapunkte need eriauhinnad. Meetmed klikkide arvu, mida saate teha, proovida parandada järgmine kord.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Jõuluvana Austraalias oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Jõuluvana Austraalias. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Jõuluvana Austraalias ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Jõuluvana Austraalias on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Jõuluvana Austraalias et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Jõuluvana Austraalias
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235724
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!