Tasuta Mängud

Aumärk jõulupuu

Mängu jõulud

Aumärk jõulupuu

Aumärk jõulupuu Hinnang: 5/10

Aumärk jõulupuu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Klassikaline mängu jaoks pühad, mis on panna kaunistus jõulupuu, ilma ohtu murdes, nagu oleks perekond. Kas puu on roheline, ei midagi. Sa pead panema jõulud tuled, vanikud, pallid, kaunistused ja täht väga tipus. Loo ilus kui saate kujundusest. Nagu on tehtud pühad iga maja on teil panna dekoratiivsed elemendid, mis vajavad klassikaline puu, et keskseks kogu perele. Kohas, kus kingitused on jäetud pakkuda.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 13231 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 1556 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 13231 korda
Aumärk jõulupuu

Tegevus, mis sa pead panema kõik kujunduselementide jõulupuu. Vaata kaunistused, mida saab panna kui tuled, valgustus on väga oluline, mis on see, mis muudab selle atraktiivsemaks. Pallid ja vanikud, mida annab see rohkem värvi. Lapsed õpivad noorelt, et see on kesklinnas pidu, on eriline koht maja ja see on koht, kus me antud kingitused. Nüüd saab harjutada oma kaunistamine jõulude sümbol.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Aumärk jõulupuu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Aumärk jõulupuu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Aumärk jõulupuu ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Aumärk jõulupuu on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Aumärk jõulupuu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Aumärk jõulupuu
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1235724
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6724 häält
Mängitud
52212
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42220
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!