Tasuta Mängud

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere

Mängu jõulud

Puzzle: miki hiir ja tema pere

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Hinnang: 6/10

Puzzle: miki hiir ja tema pere mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 52331 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 6724 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 52331 korda
Puzzle: Miki Hiir ja tema pere

Puzzle mäng, kus sa pead taastada algne pilt jaokaupa. Teil on kasutada hiirt, et liikuda tükki puzzle ja paigutada need õigesse kohta pilt. Eesmärgiks on näha pildi Mickey Mouse ja kõik tema sõbrad ja perekond, nagu see oli algselt valmis. See on osavusmängu ja intelligentsust, et meil tuleb taastada jaokaupa algne pilt on jaotatud osadeks. On äärmiselt soovitatav tegevus lastele, sest see aitab arendada intelligentsust ja koordineerimine.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Puzzle: Miki Hiir ja tema pere oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Puzzle: Miki Hiir ja tema pere. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Puzzle: Miki Hiir ja tema pere ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Puzzle: Miki Hiir ja tema pere on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Puzzle: Miki Hiir ja tema pere et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86410 häält
Mängitud
1236333
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
42365
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!

Jõuluvana linna Tasuta ►

Jõuluvana linna

6
6 / 10 - 4656 häält
Mängitud
41070
korda

Hinnavahe üle katuste maju linna pealevõtmine ja jättes küpsised ja kinkepakendid sees korstnad. Jõuluvana tohivad palju kingitusi tema selja taga, kuid saab jätta neidkamin. Jõuluvana peab tarnima kõik esitleb ja küpsised enne tõuseb päike. Ärge puudutage TV antennid ja olema ettevaatlik linnud, kes püüavad varastada küpsiseid ja kingitusi. Lisaks on šokolaad tähed: koguda tähti S, I, N ja T et saadaextra elu. See on platvorm mäng nagu Mario Bros.