Tasuta Mängud

Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer

Mängu jõulud

Disney tähemärki ja dalmaatsia koer

Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer Hinnang: 6/10

Disney tähemärki ja dalmaatsia koer mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus pead sa uuesti seda kena pilt nende tegelastega Disney sõbralik dalmaatsia koer. Et pilt, kliki tükk või tükid sa tahad ja liikuda, hiirt liigutades. Kui nad tabanud tükk teise või teistega, kohandatakse automaatselt. Eesmärgiks on täielik pilt uuesti ja on originaal joonistus tähemärki uuesti. Miki Hiir, Goofy, Piilupart Donald ja tema venna oma maskott, dalmaatsia koer.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 19226 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 2278 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 19226 korda
Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer

Selles puzzle näeme Miki, Minnie, Donald ja Goofy lumes jõulude ajal. Kasuta hiirt, et valida ja liikuda tükki. Populaarsemad Walt Disney pere stseeni jõulud tähemärki. Miki Hiir, Goofy, Piilupart Donald ja tema venna oma maskott, dalmaatsia koer. Koerad on valge mustade laikudega. Sa pead panema iga pildi osa selle esialgsel kadreerides ja kõik märgid uues kohas.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Disney Tähemärki ja Dalmaatsia Koer
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231402
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41292
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!