Tasuta Mängud

Kingitused saani tasakaalus

Mängu jõulud

Kingitused saani tasakaalus

Kingitused saani tasakaalus Hinnang: 5/10

Kingitused saani tasakaalus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus sa pead panema hiire, kingitused Jõuluvana saani, olles ettevaatlik, et mitte langeda.Kelk on peal mägi lund, on tasakaalus ja sa pead panema Jõulupakid üle, kuid ole ettevaatlik, et kelk ei kaota tasakaalu ja kukkuda. Kas sa?

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7368 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 74 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7368 korda
Kingitused saani tasakaalus

Olete abimees Santa Claus ja on tilk paketid jõulud oma kelk, lahti reisida võtma maailma. Jõuluvana elab põhjapooluse, seega on kõik kaetud jää ja lumi ja olema ettevaatlik, et pakendid ja kelk ei lange või kaotad mängu sa tahaksid olla abiline Jõuluvana sellel aastal?

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kingitused saani tasakaalus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Kingitused saani tasakaalus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kingitused saani tasakaalus ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Kingitused saani tasakaalus on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kingitused saani tasakaalus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kingitused saani tasakaalus
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86386 häält
Mängitud
1227887
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6712 häält
Mängitud
50193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3134 häält
Mängitud
40520
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!