Tasuta Mängud

Koguda Kingitused

Mängu jõulud

Koguda kingitused

Koguda Kingitused Hinnang: 5/10

Koguda kingitused mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus Santa on uisutamine. Põhjapõder on põgenenud tema kelk täis kingitusi ja mõned kingitused on langenud taevast rassist. Teie ülesanne on koguda kingitusi keegi kellel leinama jõululaupäeval. Kasuta nooleklahve kontrolliprobleem. Sa pead tegema kingitusi satuvad punase koti Jõuluvana. Põhjapõder läbiv taevas kinkepakendid ja muud esemed langevad maapinnale. Sul on koguda nii palju kingitusi kui võimalik, ilma sattumise võimalus.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7702 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 66 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7702 korda
Koguda Kingitused

Selles mängus Santa on uisutamine. Tema rööbaspuud on väga raske ja mõned kingid kukkunud. Sinu ülesanne on koguda esitleb, nii et keegi ei nuta jõululaupäeval. Kasuta nooleklahve kontrolli Santa. Määra jõulud. Taevas läheb Santa ja kelk langevad kingitused. Sa kontrolli peategelane, mis läheb koossuusad lumel. Sa pead minema korjamine koos koti punane paketid kukkumise taevas. Sa pead proovima mistahes väärisesemed langeb lund. Kui rohkem pakette valida rohkem punkte te teenite. Kas kõik lapsed on oma õnnelik jõulud sel aastal.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Koguda Kingitused oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Koguda Kingitused. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Koguda Kingitused ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Koguda Kingitused on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Koguda Kingitused et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Koguda Kingitused
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86402 häält
Mängitud
1234053
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51791
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41807
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!