Tasuta Mängud

Värvimine Jõuluvana

Mängu jõulud

Värvimine jõuluvana

Värvimine Jõuluvana Hinnang: 5/10

Värvimine jõuluvana mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Pilt jõuluvana mustvalgelt, et saate joonistada värvid, lõbus tegevus ja saate printida ja kasutada nagujõulud kaunistamiseks. Selles mängus sa pead värvi pilt jõuluvana et ei värvi, must ja valge. Värvida, kliki hiirepaksust ja värvi sa tahad ja kui olete valinudpaksust ja värvi, siis klõpsa hiirega ühes käes ja see joonistus on täis värvi. Fun joonis Jõuluvana küsib raha jõulude ajal, mis on väga tüüpiline kauplustes heategevate.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6349 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 86 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6349 korda
Värvimine Jõuluvana

Jõuluvana on helina kella küsida raha annetada heategevusse. Jõulude ajal on väga tavaline, et on kampaaniaid, et aidata vaeseid. Pilt on must-valge, et sa aplikatsioon värve. Slim jõulude iseloomu ja naljakas nägu. Tegevus lastele, mis on lõbus ja hariv. Kannavärvi nagu nad tegelikult on või tahad uurida oma loovust, segades värvi, nii et see atraktiivsemaks. Kui olete lõpetanudtegevuse, võite saataprinter onjoonistus paber joonistamiseks ja kasutada seda kodus või koolis kaunistamiseks.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Värvimine Jõuluvana oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Värvimine Jõuluvana. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Värvimine Jõuluvana ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Värvimine Jõuluvana on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Värvimine Jõuluvana et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Värvimine Jõuluvana
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86386 häält
Mängitud
1227905
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6712 häält
Mängitud
50195
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3134 häält
Mängitud
40522
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!