Tasuta Mängud

Värvid jõulukinke

Mängu jõulud

Värvid jõulukinke

Värvid jõulukinke Hinnang: 4/10

Värvid jõulukinke mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Jõuluvana on jõudnud koju ja lahkus paketid kingitusi kogu perele, kuid ei värvi ümbrised, sa tahad värvi neid?. Sa pead maalida musta ja valge kõik kingitused. Kas karbid, sokid, kotid ja kõikjõuluehted. Paljud elemendid musta ja valge, mis näevad head välja uusi värve. Paintpaketid kogu oma kujutlusvõimet, võid kasutada kõiki värve soovite anda elu see tüüpiline pilt jõule. Mäng lastele, kes saavad nautida ikka ja jälle.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8313 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 144 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8313 korda
Värvid jõulukinke

Jõuluvana on kodus ja vasakule nurka kõik kinkepakendid kõigile pereliikmetele. Seal on suured ja väikesed pakendid täiskasvanutele ja lastele. Agapilt on must-valge, vajab teie abi ja kujutlusvõimet, et katta kõik oma sära. Jõulude tähistamine on perepuhkuseks, kus kõik liikmed kohtuvad ja kommentaari andes on tehtud, kuid see on parem olla ilus ja pakkepaber nagu dekoratsioon. Võite värvi paketid kui soovite, koos toonid, mis sulle meeldib. Esita jõulud muusika kui sa mängid.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Värvid jõulukinke oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega Värvid jõulukinke. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Värvid jõulukinke ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng Värvid jõulukinke on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Värvid jõulukinke et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Värvid jõulukinke
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231402
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41292
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!