Tasuta Mängud

puzzle Disney jõulud

Mängu jõulud

Puzzle disney jõulud

Puzzle Disney jõulud Hinnang: 6/10

Puzzle disney jõulud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Klassikaline Walt Disney tegelased on kogutud jõule stseen House of Mouse programm. Vaata kogu pilt, mida peab täitma selle mosaiigi. Selleks lohista iga tüki nende õigele kohale. Kui paned õigesse kohta, tükki mahub. Pildil tunduvad Miki Hiir, Minnie, Goofy koos plaadi küpsiseid, Donald (ilmuvad veidi pahane), Daisy ja Pluuto koer. Nende taga näed suur jõulupuu ja mõned vanikud, et kaunistada lavale. Ilusat jõulude lemmik tähemärki.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8834 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 374 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8834 korda
puzzle Disney jõulud

Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy ja Pluuto on esimesed märgid, mis mängis mõned lühifilmid Walt Disney Pictures, kui Silly sümfooniad. Aja jooksul on need tegelased on peaosa koos teiste animeeritud seeria ja telesaateid nagu House of Mouse (kuuluva pilti näete selles online mängu) ja Mickey Mouse Club. Kui sa arvad, et nad on naljakad tegelased, siis ei jäta seda puzzle, et kindlasti sa armastad.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega puzzle Disney jõulud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Jõulud flash mäng nimega puzzle Disney jõulud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega puzzle Disney jõulud ja see on seotud Jõulud. Meie uus mäng puzzle Disney jõulud on üks parimaid mänge Jõulud leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega puzzle Disney jõulud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

puzzle Disney jõulud
TAGASI

Jõulud enim mängitud mängud

Pallid värvid Tasuta ►

Pallid värvid

5
5 / 10 - 86398 häält
Mängitud
1231402
korda

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Puzzle: Miki Hiir ja tema pere Tasuta ►

Puzzle: miki hiir ja tema pere

6
6 / 10 - 6722 häält
Mängitud
51193
korda

Igal aastal Disney pere tähistab jõule ja pildid on tehtud kõik koos, selles mängus sa pead ehitada üks neist lõbus pere stseene. See foto on väga vana ja Miki Hiir tahab hoida seda, et sa pead selle uuesti üles ehitada, et see näeks, nagu see oli algselt. Et lõpetada mäng, sa pead klikkima hiirega tükk või tükid, mida soovite teisaldada, hiirt liigutades koht see koht te arvate, on õige. Mäletan seotud üks tükk teise, reguleeritav roolisammas automaatselt.

Kaupluses mis kokkupuutel Tasuta ►

Kaupluses mis kokkupuutel

6
6 / 10 - 3136 häält
Mängitud
41292
korda

Vahetult enne jõule, Sandy visiiti tema vanaema ja õpib, et vanaema panga laenu tema kingituste pood on tingitud 10 päeva! Kuidas ta kavatseb teha $ 10000 nii lühikese aja jooksul? Tänu kahe rõõmsama kokkupuutel, Sandy on välja mänguasja tegemise seiklus, värvimine ja sisekujundustöid mänguasjadena kõik poes's choosiest klientidele. Kui Sandy saab tõmmata see ära, jõuluvana see üllatus teda versiooniuuendusi tema äri-ja võtma teda talv kelk Ratsutada jouluaattona!