Tasuta Mängud

Sõda Helikopter

Mängu helikopterid

Sõda helikopter

Sõda Helikopter Hinnang: 7/10

Sõda helikopter mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu teie eesmärk on üritada jõuavad oma kodubaasi samas shooting kehtestatakse nii palju vaenlase väed kui saad. Vaenlased, et te tulistada alla jätan powerups, mida saab koguda, et täiustada oma helikopteriga. Ekraan play hoiab kerimine paremalt vasakule, ja siis on võimalik, et liikuda helikopter kõikjal selles valdkonnas. Selleks kasutage nooleklahve klaviatuuril. Samuti on teil kaks liiki relvi, esmane üks ja teisejärguline. Esikohale peamiselt kuulipildujad ja teisejärgulistele on lõhkeained, miinid, raketid ja erinevaid relvi niimoodi. Tulekahju esmane relv, kasutada tühikut. Ja tule teist relva, kasutage Ctrl-klahvi. Õnn, sõdur!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6126 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 18 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6126 korda
Sõda Helikopter

Seal on palju relvi saadaval mängu, et teil on võimalik leida ja proovida, et teada saada nende mõju. Alates sihitamise raketid õhku miinid, siis on kogu arsenal relvi helikopter. Kopterid, mida kasutatakse selles mängus on sõjalise helikopterid, mis on helikopterid, mis on kas spetsiaalselt ehitatud või ümber ehitatud kasutamiseks sõjaväes. Kuna see on sõjamängu, helikopterid see on sõjalist laadi. Täpsemalt, nad on relvastatud relvadega rünnata maa eesmärgid. On ka teist liiki, mis võib olla muudel eesmärkidel, näiteks transpordi-või meditsiinilise evakuatsiooni, tänu oma võime maandumine peaaegu kõikjal, isegi vee peal.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Sõda Helikopter oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Helikopterid flash mäng nimega Sõda Helikopter. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Sõda Helikopter ja see on seotud Helikopterid. Meie uus mäng Sõda Helikopter on üks parimaid mänge Helikopterid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Sõda Helikopter et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Sõda Helikopter
TAGASI

Helikopterid enim mängitud mängud

helikopter Taistelukone Tasuta ►

Helikopter taistelukone

5
5 / 10 - 10092 häält
Mängitud
88616
korda

Helikopter simulaator. Sul on sõita üle vaenlase territooriumile oma Taistelukone. Juhised: kasutage hiirt, et vältida lennukite, sest kui teil on tabanud te kaotate mängu. See on üks parimaid mänge vältimine, kus pead Dodge lennukid oma helikopteriga samas saate. Ei saa tulistada, mängus on sõita helikopteri mäng dodging vaenlased. Sa teenid rohkem punkte vastavalt kord, kui üles riputada ilma Rike kellegi vastu. Ettevaatust, et kui nad lendavad joad on wake või ohuala kui kaldkriip ...

Päästeameti Isikud Tasuta ►

Päästeameti isikud

6
6 / 10 - 5410 häält
Mängitud
66781
korda

Selles mängus pead sa päästmiseks neli inimest ja transport neid helikopteriga. Kasutage nooleklahve või tähti W (kuni) (vasakule) S (kuni mõõnad) ja D (paremale) kõrvaletõrjumine helikopter ja sa impulsi tühikuklahvi päästmiseks isikud, siis pulss kirja P paus mängu ja kirjas X flip helikopter vasakult paremale.

Lendamine Helikopter Tasuta ►

Lendamine helikopter

6
6 / 10 - 5814 häält
Mängitud
62436
korda

Lendamine Helikopter on lihtne sõltuvust mängu umbes Helikopter mis peab jääma õhu ja reisida nii palju kui võimalik vahemaa Juhised: Vajuta hiire nuppu, et lennata ja ärge vajutage hiire nupp ei laskuda. Haara kütuse ärge põrgata ja reisida nii kaugus kui võimalik.