Tasuta Mängud

kohvikus ettekandjana

Mängu ettekandja

Kohvikus ettekandjana

Kohvikus ettekandjana Hinnang: 5/10

Kohvikus ettekandjana mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Teenindab kliente kohvik. Selles tasuta online mäng sa kontrolli ettekandjana kohvikus. Sa pead hoolitsema ja teenindada kõiki kliente, võtmata liiga. Kliendid tulevad oma kohvik ja istuvad tühjad lauad, nii et nad ise. Märgib, kui nad teile helistada laua ja ütleb kõike, mida küsida. Pass et kokk valmistada roogi, nagu kuuma koera, pizza, salatid, praed ja joogid, nagu kohv või sooda. Serveeri kiirelt kõik kliendid kohvik hoida neid õnnelik ja tulevad tagasi.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 18236 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 532 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 18236 korda
kohvikus ettekandjana

Mäng ootab tabelite kohvik. Mängus saad kontrollida ettekandja, kes on teenindada kliente kogu aeg. Tuua, et köögis, kus kokk valmistab.Puhkusel leti teile kiirenemist iga tassi ja võtab selle vastava tabeli. Sa pead valmistama joogid, joogipurkide võttes automaatse masinaid. Kliendid tulevad ja lähevad ja siis on juhendada neid kõiki toidu ja joogiga nad tellitud ilma ootama. Head klienditeenindust, et sa õnnelik ja teenida rohkem raha.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega kohvikus ettekandjana oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Ettekandja flash mäng nimega kohvikus ettekandjana. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega kohvikus ettekandjana ja see on seotud Ettekandja. Meie uus mäng kohvikus ettekandjana on üks parimaid mänge Ettekandja leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega kohvikus ettekandjana et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

kohvikus ettekandjana
TAGASI

Ettekandja enim mängitud mängud

Kleit kelner ja ettekandja Tasuta ►

Kleit kelner ja ettekandja

5
5 / 10 - 1462 häält
Mängitud
25542
korda

Mood mäng, kus sa pead kleit kelner ja ettekandja maja, elegantne kodutööd. Kas vormiriietusel kõik koduabilised kodust ja on valida üks iga. Selleks valige üks märke, mees või naine (klõpsates hiirega) ja valida kõik riided. Valige iga kirje klõpsates kingad, juuksed, püksid, särk, seelik, sokid ja salve. Aseta iga tükk isiku keha. Kui olete üks, teha sama teiste.

Lõuna Restoran Tasuta ►

Lõuna restoran

5
5 / 10 - 628 häält
Mängitud
19191
korda

Abi Jane olla hea ettekandjana. Sa pead mahutada oma klientidele oma eelistatud istekoha värvi, siis võta oma märkmeid, mida nad tahavad süüa. Serveeri \'em kiire või nad on vihane ja ära minema, kui olete sooritanud märkus kokk, te peaksite selle lauale, ja siis, kui valmis, siis on võtta neid kontrollida ja lauast lahkuda puhas uusi kliente. Kõlab lihtsalt? Noh see ei ole, ei tea, kui kaugele rida kliendid võivad olla oma restorani on saanud kuulsaks, ja alati on kliente, kes tahava ...

Diner Dash Tasuta ►

Diner dash

6
6 / 10 - 910 häält
Mängitud
14808
korda

Klassikaline mäng Diner Dash, Flo ettekandjalt, mida me saame öelda selle arvuti mäng, mida veel ei tea. See on klassikaline, üks mängis arvutimänge kasutajatele. Sa tead, sa pead istuma oma klientidele lauad, värvi ja siis võta oma märkmeid, mida süüa. Saada ta minema kiiresti, et teenida rohkem punkte ja saavutada eesmärke.