Tasuta Mängud

ettekandja ja kiirtoidurestorani

Mängu ettekandja

Ettekandja ja kiirtoidurestorani

Ettekandja ja kiirtoidurestorani Hinnang: 5/10

Ettekandja ja kiirtoidurestorani mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mäng sa oled ettekandja on burger, kus sa pead andma klientidele, mida nad küsida, ja esitab selle enne kui nad jõuavad kogumise ala. Kui sa seda valesti kolm korda, siis on mäng läbi. Kliendid sisenemist burger van ja teete tellimusi. Kas kanakoivad, burgereid, friikartuleid ja karastusjoogid, et kliendid küsivad. Sa pead valmistama toite ja panna neid kotti enne, kui nad jõuavad alumises servas. Kui täidad teine ​​klient siseneb selleks, aga kui sa segi ajama kolm korda kaotad mängu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8336 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 62 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8336 korda
ettekandja ja kiirtoidurestorani

Mäng, kus sa oled burger ettekandja kiirtoidurestorani, mis on teeninud. Sa pead valmistama toidu klientidele, nagu burgereid, kana sääri ja kiipe. Külastajad saavad nautida jooke nagu sooda sa pead ette valmistada ja kasutusele klaas. Kõik tooted pannakse paberkotti kliendi pikap lõpus rida. Klient on rahul, kui kõik, mida üritasid, on kotis. Sa pead valmistama kiire söök ja jook, et mitte kaotada mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega ettekandja ja kiirtoidurestorani oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Ettekandja flash mäng nimega ettekandja ja kiirtoidurestorani. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega ettekandja ja kiirtoidurestorani ja see on seotud Ettekandja. Meie uus mäng ettekandja ja kiirtoidurestorani on üks parimaid mänge Ettekandja leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega ettekandja ja kiirtoidurestorani et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

ettekandja ja kiirtoidurestorani
TAGASI

Ettekandja enim mängitud mängud

Kleit kelner ja ettekandja Tasuta ►

Kleit kelner ja ettekandja

5
5 / 10 - 1462 häält
Mängitud
25542
korda

Mood mäng, kus sa pead kleit kelner ja ettekandja maja, elegantne kodutööd. Kas vormiriietusel kõik koduabilised kodust ja on valida üks iga. Selleks valige üks märke, mees või naine (klõpsates hiirega) ja valida kõik riided. Valige iga kirje klõpsates kingad, juuksed, püksid, särk, seelik, sokid ja salve. Aseta iga tükk isiku keha. Kui olete üks, teha sama teiste.

Lõuna Restoran Tasuta ►

Lõuna restoran

5
5 / 10 - 628 häält
Mängitud
19191
korda

Abi Jane olla hea ettekandjana. Sa pead mahutada oma klientidele oma eelistatud istekoha värvi, siis võta oma märkmeid, mida nad tahavad süüa. Serveeri \'em kiire või nad on vihane ja ära minema, kui olete sooritanud märkus kokk, te peaksite selle lauale, ja siis, kui valmis, siis on võtta neid kontrollida ja lauast lahkuda puhas uusi kliente. Kõlab lihtsalt? Noh see ei ole, ei tea, kui kaugele rida kliendid võivad olla oma restorani on saanud kuulsaks, ja alati on kliente, kes tahava ...

kohvikus ettekandjana Tasuta ►

Kohvikus ettekandjana

5
5 / 10 - 532 häält
Mängitud
18236
korda

Teenindab kliente kohvik. Selles tasuta online mäng sa kontrolli ettekandjana kohvikus. Sa pead hoolitsema ja teenindada kõiki kliente, võtmata liiga. Kliendid tulevad oma kohvik ja istuvad tühjad lauad, nii et nad ise. Märgib, kui nad teile helistada laua ja ütleb kõike, mida küsida. Pass et kokk valmistada roogi, nagu kuuma koera, pizza, salatid, praed ja joogid, nagu kohv või sooda. Serveeri kiirelt kõik kliendid kohvik hoida neid õnnelik ja tulevad tagasi.