Tasuta Mängud

Ettekandja

Mängida ettekandja mängud

Ettekandja Mängud

Ettekandja mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Ettekandja mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud ettekandja mäng

kohvikus ettekandjana

 kohvikus ettekandjana mäng Tasuta ►

Teenindab kliente kohvik. Selles tasuta online mäng sa kontrolli ettekandjana kohvikus. Sa pead hoolitsema ja teenindada kõiki kliente, võtmata liiga. Kliendid tulevad oma kohvik ja istuvad tühjad lauad, nii et nad ise. Märgib, kui nad teile helistada laua ja ütleb kõike, mida küsida. Pass et kokk valmistada roogi, nagu kuuma koera, pizza, ... Loe edasi

Ettekandja tasuta mängud mängida tasuta eesti ettekandja tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta ettekandja mängud

Uus ettekandja

Ettekandja

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängud, kus kelnerid on teenindada kliente, ette valmistada ja teenindada nõud toidu restoran. Ettekandja Mängud tütarlastele. Kelner Mängud. Restoran ettekandja Mänge. Ettekandja Mängud. Mängud kelnerid. Vastutavad teenivate külalislahkuse tööstus.Poisid ja tüdrukud, kes teenivad klientidele restoranid ja baarid. Restoran ettekandjad mängud. Inimestel, kes võtavad tellimusi laudades ja teenindada kliente toiduainetööstust. Tavaliselt nad on tüdrukud või noormehed, kes teenivad Palk selle aktiivsust. Töötajad restoranides. Töötajad baarides ja kohvikutes. Simulaatorid restorane, kus tüdruk peab võtma klientidele, et minna kööki, et valmistada toitu ja seejärel teenima seda lauas või baari. Teenindavad kliente restoranis, kohvikus või baaris. Töö simulatsiooni mäng. Praktika, nagu oleks see oma tööd. Teenin tabelid ja tahavad vihjeid klientidele.

ettekandja Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta ettekandja flash mängud. See kategooria on seotud kelnerid, kus pead teenindada kliente, kes on kantud loomist, kus töötada.kelner ülesanne on teenindada kliente leti.tuleb näha toiduvalmistamise ja toiduvalmistamiseks. serveerimisnõud ja kliendi tellimusi koos salve. konto võlgnevus klientidele. puhastage baar ja lauad. koguge kõik lõpus päeval ja jäta töökoha puhtana. Õpi kaubanduse need mängud ootab tabelid, kus sa pead tegema seda, mida on töötajatega, restoran. ole kena inimest, kes tulevad teie ettevõtte ja aitab partnerit. sa pead kandma ühtlane alati hästi hoolitsetud. pead olema kena klientidele teenida head nõuanded.. Siit leiad ettekandja tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus ettekandja mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. ettekandja päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.