Tasuta Mängud

otsingu ja saagile

Mängu Disney

otsingu ja saagile

Otsingu ja saagile Hinnang: 6/10

otsingu ja saagile mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Stitch püüab õppida asju maa peal, aitab ommel valida vastav kirje või mustrit näidatud algusse kasti. Vajutage nuppu, et ühelt teie arvates on õige sobi. Kui sa vist vale, tuumakaupade kasaantuvat tema lainelaua. Kui karusriie läheb liiga suured, siis te kaotate ühe oma kolmest võimalused. Õnn kaasa! See mäng on pärit Disney.co.uk Mängud.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 31078 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 2070 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 31078 korda
otsingu ja saagile

Stitch, leida õige objekt, kasutada, terav nägemine,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega otsingu ja saagile oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Disney flash mäng nimega otsingu ja saagile. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega otsingu ja saagile ja see on seotud Disney. Meie uus mäng otsingu ja saagile on üks parimaid mänge Disney leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega otsingu ja saagile et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

otsingu ja saagile
TAGASI

Disney Enim mängitud mängud

Värvid, et välk McQueen Tasuta ►

Värvid, et välk McQueen

7
7 / 10 - 218634 häält
Mängitud
1522801
korda

Selles mängus saate värvi peategelanePixar movie, autod Lightning McQueen ja kõrval võid panna soovitud märgi, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi või Flo. Saate muuta rattad auto ja värvi värvkatte. Ka valida, kes ilmub mängu peategelane Disney ja Pixar filmi Cars. Mõned seiklused elas mõned autod, mis on elu -ja sõprusest ja julgust. Võidusõiduauto punane värv kadunud väikelinnas naljakas autod.

autod stseeni luomisohjelma Tasuta ►

Autod stseeni luomisohjelma

5
5 / 10 - 150524 häält
Mängitud
1470320
korda

Laste mängu kohandada peamisi ses Disney filmi autod, välk McQueen, võite paint värvi soovite ja vaata parem teel.

kana vähe töötab Tasuta ►

Kana vähe töötab

4
4 / 10 - 96102 häält
Mängitud
633569
korda

Ta on jäänud bussi uuesti ja kui te ei aita teda, ta saab kooli hiljaks. Kasutage oma nooleklahve otsese kana kaudu Oakey Oaks. Ettevaatust takistused teel. Tavoitteenasi on reas kooli enne aja otsa! Te peate vältima autod, tuletõrjehüdrant, krakitud kõnnitee, bugglegum, õli loik ja sprinkler. Kasutage rula minema kiiremini, kuid jääda teel. Et saada lahti rula, vajutage tühiku. On aeg frezzer et külmub ajaks ajutiselt ja on tükid taeva et väheneva, parem buffee ekstra punkte. Jäta ...