Tasuta Mängud

Nuputusülesanded Disney

Mängu Disney

Nuputusülesanded Disney

Nuputusülesanded Disney Hinnang: 5/10

Nuputusülesanded Disney mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Oleme nuputusülesanded Disney tähemärki lund. Te saate teha seda suurust soovite, klõpsates hiirega vahetükk uuesti mõistatusi. Selle mängu, siis kasutage hiirt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 14308 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 684 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 14308 korda
Nuputusülesanded Disney

Miki, Minnie, Donald, Goofy,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Nuputusülesanded Disney oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Disney flash mäng nimega Nuputusülesanded Disney. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Nuputusülesanded Disney ja see on seotud Disney. Meie uus mäng Nuputusülesanded Disney on üks parimaid mänge Disney leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Nuputusülesanded Disney et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Nuputusülesanded Disney
TAGASI

Disney Enim mängitud mängud

Värvid, et välk McQueen Tasuta ►

Värvid, et välk McQueen

7
7 / 10 - 218634 häält
Mängitud
1522801
korda

Selles mängus saate värvi peategelanePixar movie, autod Lightning McQueen ja kõrval võid panna soovitud märgi, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi või Flo. Saate muuta rattad auto ja värvi värvkatte. Ka valida, kes ilmub mängu peategelane Disney ja Pixar filmi Cars. Mõned seiklused elas mõned autod, mis on elu -ja sõprusest ja julgust. Võidusõiduauto punane värv kadunud väikelinnas naljakas autod.

autod stseeni luomisohjelma Tasuta ►

Autod stseeni luomisohjelma

5
5 / 10 - 150524 häält
Mängitud
1470320
korda

Laste mängu kohandada peamisi ses Disney filmi autod, välk McQueen, võite paint värvi soovite ja vaata parem teel.

kana vähe töötab Tasuta ►

Kana vähe töötab

4
4 / 10 - 96102 häält
Mängitud
633569
korda

Ta on jäänud bussi uuesti ja kui te ei aita teda, ta saab kooli hiljaks. Kasutage oma nooleklahve otsese kana kaudu Oakey Oaks. Ettevaatust takistused teel. Tavoitteenasi on reas kooli enne aja otsa! Te peate vältima autod, tuletõrjehüdrant, krakitud kõnnitee, bugglegum, õli loik ja sprinkler. Kasutage rula minema kiiremini, kuid jääda teel. Et saada lahti rula, vajutage tühiku. On aeg frezzer et külmub ajaks ajutiselt ja on tükid taeva et väheneva, parem buffee ekstra punkte. Jäta ...