Tasuta Mängud

Puu Maja Kaunistamiseks

Mängu dekoratsioon

Puu maja kaunistamiseks

Puu Maja Kaunistamiseks Hinnang: 4/10

Puu maja kaunistamiseks mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mängus pead kaunistama puust maja on ilus muinasjutt. See on 2 korrust, kus saate levitada mööbel kui soovite, et teha kena maja haldjas.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9020 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 114 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9020 korda
Puu Maja Kaunistamiseks

kodu dekoreerimiseks, kaunistavad puud, kaunistavad puu maja,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Puu Maja Kaunistamiseks oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Dekoratsioon flash mäng nimega Puu Maja Kaunistamiseks. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Puu Maja Kaunistamiseks ja see on seotud Dekoratsioon. Meie uus mäng Puu Maja Kaunistamiseks on üks parimaid mänge Dekoratsioon leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Puu Maja Kaunistamiseks et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Puu Maja Kaunistamiseks
TAGASI

Dekoratsioon enim mängitud mängud

Kaunistamine Kook Tasuta ►

Kaunistamine kook

3
3 / 10 - 1998 häält
Mängitud
28599
korda

Naudi kaunistus see maitsev kook. Sest valige koostisosi, mis on leitud vasakul ja paremal osa kooki ja hakata ehtida, kui soovite.

päevik tüdruk Tasuta ►

Päevik tüdruk

5
5 / 10 - 1634 häält
Mängitud
23119
korda

Selles mängus on teil luua oma päevikusse. Et see on loodud, peate kleit tüdruk. Et kleit tüdruk, sa pead nuppu tüdruk hiir. Pärast, kui klõpsate ikoonid, mis ilmuvad paremal ekraani ja vali soeng, riided, ehted ja aksessuaarid et sulle meeldib rohkem neid. Kui teil on ehitud teda, sa kaunistada päevikusse. Et kaunistada lehel on klõpsata elemendid, mis esinevad paremal ekraani ja ikooni \"stiil\" valida stiili lehekülge. Saate printida päevik, kui sul on kaunistatud päevikusse ...

Kaunista Juuksur Tasuta ►

Kaunista juuksur

5
5 / 10 - 900 häält
Mängitud
12052
korda

Selles tüdrukute mäng, sa pead kaunistada ilusalongis. Et ehtida, on teil klõpsata elemendid hiirega ja lohista paremale kohas, kus on hiire liikumine.