Tasuta Mängud

Kaunista Kommipoest

Mängu dekoratsioon

Kaunista kommipoest

Kaunista Kommipoest Hinnang: 6/10

Kaunista kommipoest mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selle tasuta internetis mäng, siis on see, mida iga laps on kunagi unistanud: oma poe kommid ja maiustused. Sul on võimalik kaunistada see oma maitse, pannes kõik, kui soovite, et muuta see parim pood maailmas. Kasutage täiuslik värvikombinatsioonid ja mööbel vahel kõik oma võimalused ja jagada seda oma sõpradega.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7590 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 36 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7590 korda
Kaunista Kommipoest

Lülitage see armas kommipood sisse šikk maiustusi paradiis maa peal. Töö oma oskusi sisekujundaja ja noppida kõik armas kaunistavad esemed teil on seal!

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kaunista Kommipoest oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Dekoratsioon flash mäng nimega Kaunista Kommipoest. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kaunista Kommipoest ja see on seotud Dekoratsioon. Meie uus mäng Kaunista Kommipoest on üks parimaid mänge Dekoratsioon leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kaunista Kommipoest et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kaunista Kommipoest
TAGASI

Dekoratsioon enim mängitud mängud

Kaunistamine Kook Tasuta ►

Kaunistamine kook

3
3 / 10 - 1998 häält
Mängitud
28599
korda

Naudi kaunistus see maitsev kook. Sest valige koostisosi, mis on leitud vasakul ja paremal osa kooki ja hakata ehtida, kui soovite.

päevik tüdruk Tasuta ►

Päevik tüdruk

5
5 / 10 - 1634 häält
Mängitud
23119
korda

Selles mängus on teil luua oma päevikusse. Et see on loodud, peate kleit tüdruk. Et kleit tüdruk, sa pead nuppu tüdruk hiir. Pärast, kui klõpsate ikoonid, mis ilmuvad paremal ekraani ja vali soeng, riided, ehted ja aksessuaarid et sulle meeldib rohkem neid. Kui teil on ehitud teda, sa kaunistada päevikusse. Et kaunistada lehel on klõpsata elemendid, mis esinevad paremal ekraani ja ikooni \"stiil\" valida stiili lehekülge. Saate printida päevik, kui sul on kaunistatud päevikusse ...

Kaunista Juuksur Tasuta ►

Kaunista juuksur

5
5 / 10 - 900 häält
Mängitud
12052
korda

Selles tüdrukute mäng, sa pead kaunistada ilusalongis. Et ehtida, on teil klõpsata elemendid hiirega ja lohista paremale kohas, kus on hiire liikumine.